Silesion.PL

serwis informacyjny

Rusza aukcja charytatywna Panattoni i Fundacji Rozwoju ALK „People&Passion”

Trening z kapitanem Widzewa Łódź Patrykiem Stępińskim

Bilety na mecze Wimbledonu 2024, zaproszenie na finał Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie w Pradze, koszulka z podpisem Igi Świątek, kij golfowy Adriana Meronka, ale też sportowe gadżety, bilety na wydarzenia kulturalne, spotkania z ciekawymi ludźmi, a także studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego – to wszystko można wylicytować w aukcji organizowanej przez Panattoni i Fundację Rozwoju ALK. Dochód zostanie przeznaczony na stypendia naukowe dla uzdolnionej młodzieży w Koźmińskim.

Zaproszenie na wybrany mecz rozgrywek PKO Ekstraklasa do Loży Panatton na stadionie Legii Warszawa

Aukcja charytatywna People&Passion została zainicjowana na okoliczność 10-tej jubileuszowej Gali Panattoni. Co roku firma zaprasza swoich partnerów biznesowych do świętowania wspólnych przedsięwzięć i przyznaje wyróżnienia wspólnym projektom z 16 rynków europejskich i z Indii.

Już 19 października na platformie Allegro Charytatywni (charytatywni.allegro.pl) rusza aukcja People&Passion, która potrwa do 29 października. Każdy może wziąć w niej udział i stać się posiadaczem rakiety tenisowej sygnowanej przez Huberta Hurkacza, kija golfowego najwybitniejszego polskiego golfisty Adriana Meronka czy zaproszeń do loży Panattoni na wydarzenia kulturalne lub sportowe na Stadionie PGE Narodowym. Można również wylicytować zwiedzanie Radia 357 w towarzystwie Kuby Strzyczkowskiego – dziennikarza radiowego i telewizyjnego oraz wspólny obiad przygotowany przez samego redaktora czy wziąć udział w audycji “Firmament” Jarosława Sroki.

Studia MBA Executive na Akademii Leona Koźmińskiego w języku polskim

– Filantropii bez biznesu nie ma, a biznes bez filantropi traci smak. Pasja jest podwaliną sukcesu, ale też spoiwem, które łączy wiele dziedzin, sport, sztukę, naukę i biznes. Inicjując tegoroczną aukcję charytatywną People&Passion, zależało mi na tym, aby podzielić się pasją do pomagania. Do organizacji aukcji zaprosiliśmy Fundację Rozwoju Akademii Leona Koźmińskiego. Całościowy dochód z aukcji zostanie przeznaczony na stypendia dla najzdolniejszej młodzieży z krajów, w których działa Panattoni oraz z Ukrainy – mówi Robert Dobrzycki CEO i współwłaściciel Panattoni.

Celem Fundacji Rozwoju Akademii Leona Koźmińskiego jest łączenie świata nauki z biznesem poprzez wspieranie postaw przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, pomoc w zdobywaniu przez nich wiedzy i ich rozwój.

Model 1:2 kasku kierowcy F1 Maxa Verstappena z podpisem zawodnika

– Patrząc na imponującą listę przedmiotów do wylicytowania, ale przede wszystkim na ludzi, którzy za nimi stoją, ich pracę, konsekwencję w pokonywaniu trudności i dążenie do celu, a w efekcie na ich sukces, cieszymy się, że dzielą się oni tym wszystkim z osobami, które stoją na początku swojej kariery naukowej i które potrzebują wsparcia, tej iskry do dalszego rozwoju. Już teraz dziękujemy również wszystkim osobom licytującym, dzięki którym utworzymy dedykowane stypendia naukowe dla zdolnej młodzieży – mówi dr Sylwia Hałas-Dej, Prezes Fundacji Rozwoju ALK, Dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów.

Czas trwania aukcji – 19-29 października pod linkiem Aukcja charytatywna “People & Passion” stypendia dla zdolnej młodzieży. – Allegro Charytatywni

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023