Silesion.PL

serwis informacyjny

Coraz trudniej wyróżnić się na rynku legalnych polskich bukmacherów. Nowopowstałe spółki przeganiają się w coraz to śmielszych pomysłach, często zapominając co jest istotą zakładów.

O tym nie zapomniał legalny polski bukmacher BETFAN, który oprócz wielu wymyślnych bonusów, postanowił dać Graczom coś, co trudno znaleźć u konkurencji – szeroką ofertę w dziale „Rozrywka”.

W „Rozrywce” znajdziecie praktycznie wszystko, o co można się założyć. BETFAN „Rozrywkę” dzieli na poszczególne poddziały, gdzie znajdziemy: „Politykę”, „Pogodę”, „Show-Biznes”, „Ekonomię” i „Wokół Sportu”. W pierwszym z wymienionych najgoręcej jest, kiedy zbliżają się wybory. Wtedy zakłady w BETFAN na samą „Politykę” można liczyć w setkach. Od tego, kto będzie nr 1 na poszczególnej liście wyborców, aż po wyniki poprzez udział w debacie poszczególnych polityków. Szerokim echem odbił się zakład, którym pochwalił się na Twitterze Radosław Sikorski. Polityk postanowił zagrać na to, że Marszałek Kuchciński zostanie odwołany ze swojego stanowiska. To było w czasie, kiedy głośno było o „aferze samolotowej” Marszałka Sejmu RP. Sikorski zagrał w BETFAN za 100 zł i czym prędzej pochwalił się swoim kuponem na social mediach.

Zwykle mówi się, że kiedy nie ma o czym gadać to rozprawia się o pogodzie. W BETFAN można swoją wiedzę spieniężyć, bowiem można się założyć o opady deszczu, o temperaturę, czy nawet o wiatr! Kiedy poziom Wisły niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher trzymał rękę na pulsie i co chwilę dodawał zakłady na wysokość najdłuższej polskiej rzeki w danym mieście. Patrząc po tych przykładach można dojść do wniosku, że hasło „zakładamy się o wszystko” nie bierze się z niczego w działaniach BETFAN.

Równe ciekawe zakłady są w dziale „Show-Biznes”. Oprócz standardowych typów na zwycięzców Oscarów i innych prestiżowych nagród, BETFAN proponuje zakłady np. na to „kto zaśpiewa tytułową piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie wybranym na następcę Papieża Franciszka”, albo na to „która organizacja jako pierwsza wyśle człowieka na Marsa?”. Poza tym co tydzień może znaleźć typy na to jaka będzie frekwencja na gorących nowościach kinowych. Kiedy bukmacherzy z BETFAN dowiedzą się o tym, że jakaś gwiazda jest w ciąży, można od razu spostrzec zakłady na płeć dziecka. W przeszłości też pojawiały się typy na kolor włosów dziewczyny z okładki popularnego męskiego miesięcznika „Playboy”.

Najmniej nietypowy dział to „Wokół sportu”. Tam znajdziemy zakłady na to, kto będzie następnym trenerem klubu „x”, albo gdzie piłkarz „y” będzie grać w następnym sezonie. Tak samo sprawa się ma, jeżeli chodzi o ilość goli / punktów danych zawodników. Najciekawszym zakładem z dotychczasowych było to „czy ktoś wybiegnie na boisko podczas ostatniego finału LM”. Wszyscy pamiętamy, że wówczas na murawie pojawiła się znana modelka z Instragrama i BETFAN wypłacał niemałe sumy swoim Graczom, którzy zaryzykowali i postawili na to swoje pieniądze.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024