Silesion.PL

serwis informacyjny

Rok działalności eWinner! #MyStawiamy bonus 365 PLN

1. Urodziny eWinner

Andrzej Rosiewicz śpiewał, że 40 lat minęło jak jeden dzień. W przypadku firm bukmacherskich nie jest to aż tak długi okres, ale możemy powiedzieć, że legalny polski bukmacher eWinner ma już rok! Przez ten czas bukmacher ewinner starał się pokazać z jak najlepszej strony. Zresztą, zobaczcie sami: eWinner 1. liga, eWinner Apator Toruń, SEC 2019 i 2020, eWinner Cup, PGE Ekstraliga, eWinner Gwardia Wrocław, Knockout Boxing Night, GP na żużlu we Wrocławiu, Trefl Sopot i Marcin Gortat jako wisienka na torcie.

Trochę się tego nazbierało, ale jednego możecie być pewni, że to jeszcze nie koniec. Na ten weekend eWinner przygotował moc atrakcji dla swoich graczy. Pierwszą z nich jest bonus urodzinowy dla graczy, którzy wykorzystali już zwrot za pierwszy zakład i bonus od II depozytu. Promocja będzie obowiązywać w dniach: 25.09 0:00 – 27.09 23:59.

 1. WPŁAĆ PIENIĄDZE Czas na huczne świętowanie urodzin eWinner! To dzięki Wam miniony rok był dla nas wyjątkowy, dlatego teraz to #MyStawiamy. W dniach 25.09 – 27.09 wpłać pieniądze na swoje konto główne i odbierz specjalny bonus
 2. ODBIERZ NAWET 365 PLN
  Złożyłeś depozyt? Świetnie! eWinner oferuje Ci bonus w wysokości 100% Twojej wpłaty aż do kwoty 365 PLN. Tak świętuje pierwszy rok działalności. Ale to nie wszystko…
 3. ŚWIĘTUJ URODZINY EWINNER
  Śledź kanały social media eWinner. Ten weekend będzie wyjątkowy. Bukmacher przygotował liczne konkursy, a także wyjątkowe zasady akcji Wielki Kurs i Custom Bet.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).