Czytasz: Rodzinna tragedia w Jastrzębiu Zdroju

Rodzinna tragedia w Jastrzębiu Zdroju

Mężczyzna udusił 65-letnią kobietę, a potem sam popełnił samobójstwo.

Jastrzębscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragedii rodzinnej, do której doszło w jednym z mieszkań w centrum Jastrzębia-Zdroju. Po przybyciu na miejsce i wyważeniu drzwi mundurowi znaleźli dwa ciała – kobiety i mężczyzny.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 68-letni mężczyzna prawdopodobnie udusił 65-letnią kobietę, a następnie sam popełnił samobójstwo.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragedii rodzinnej, do której doszło na osiedlu Gwarków w Jastrzębiu-Zdroju. Około godziny 22 wpłynęło zgłoszenie od 45-letniej kobiety, która nie mogła dostać się do mieszkania i nie miała kontaktu z rodziną. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy z pomocą straży pożarnej wyważyli drzwi do mieszkania. Po wejściu do środka mundurowi znaleźli ciało mężczyzny i kobiety.

Co dokładnie było przyczyną rodzinnej tragedii zostanie wyjaśnione w toku prowadzonego śledztwa. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Czytaj więcej