Silesion.PL

serwis informacyjny

Rodzina Addamsów (2019) – zwiastun i klip Snoop Dogg and Rock Mafia

Życie rodziny Addamsów zaczyna się rozpadać, gdy przeprowadzają się do New Jersey i stają twarzą w twarz z XXI wiekiem oraz chciwą, arogancką i przebiegłą prowadzącą program telewizjny Margaux Needler, przygotowując się także do przybycia dużej rodziny na wielkie święto. Film trafi do kin 11 października 2019 roku.

Rodzina Addamsów to amerykański film animowany 3D z gartunku komedii i grozy,na podstawie komiksu o tej samej nazwie autorstwa Charles Addams . Film wyreżyserowali Conrad Vernon i Greg Tiernan , a wystąpią w nim głosy Oscara Isaaca , Charlize Theron , Chloë Grace Moretz , Finna Wolfharda , Nicka Krolla , Snoopa Dogga , Bette Midler i Allison Janney.

W 2010 roku, po nabyciu praw do komiksów rodziny Addamsów , film pierwotnie rozpoczął produkcję w Universal Pictures and Illumination Entertainment jako film animowany poklatkowy w reżyserii Tima Burtona i wyprodukowany przez Chrisa Meledandri. Jednak w 2013 roku ogłoszono, że Metro-Goldwyn-Mayer wyprodukuje film animowany oparty na komiksach rodziny Addamsów , a scenariusz napisała Pamela Pettler . W czerwcu 2019 r. Ogłoszono, że Bron Creativebędzie współfinansować film z MGM w ramach umowy o dofinansowanie wielu zdjęć ze studiem.

W październiku 2017 roku ogłoszono, że film będzie wyreżyserowany i wyprodukowany przez Conrada Vernona . Gail Berman i Alex Schwartz wyprodukują film, a Matt Lieberman wprowadzi poprawki do scenariusza, a film będzie animowany przez Cinesite Studios , a Tabitha Shick nadzoruje film dla MGM. W grudniu 2017 r. Doniesiono, że Oscar Isaac rozmawiał o roli Gomeza Addamsa w filmie. W czerwcu 2018 r. Isaac został potwierdzony za obsadę głosu wraz z dodatkami Charlize Theron , Allison Janney , Bette Midler ,Chloë Grace Moretz , Finn Wolfhard i Nick Kroll . W lipcu 2018 r. Aimee Garcia dołączyła do obsady głosu. W sierpniu 2018 r. Elsie Fisher dołączyła do obsady głosu. W listopadzie 2018 r. Catherine O’Hara i Martin Short zostali dodani do obsady głosu. W sierpniu 2019 r. Snoop Dogg , Tituss Burgess i Jenifer Lewis dołączyli do obsady głosu, a Snoop Dogg zapewnił głos kuzynowi Ittowi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023