Silesion.PL

serwis informacyjny

Robert Lewandowski będzie miał syna czy córkę? Bukmacherzy przyjmują już zakłady

W środę wieczorem Robert Lewandowski po strzeleniu 21. gola w tym sezonie Ligi Mistrzów wykonał charakterystyczną cieszynkę. Na boisku to może oznaczać tylko jedno: razem z żoną Anną spodziewają się drugiego dziecka! Lewandowscy mają już jedno dziecko, córeczkę Klarę

Kilkanaście minut po tym, jak polski napastnik strzelił bramkę w meczu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus ruszyły zakłady obstawiające płeć dziecka Lewandowskich.

Analitycy STS przygotowali kursy na płeć dziecka Lewandowskich. Więcej można zarobić, jeśli obstawi się, że Anna Lewandowska urodzi córeczkę. Za trafnie postawione 100 zł na taki rezultat gracz otrzyma 167,20 zł (kurs 1.90). Zdaniem bukmacherów STS istnieje jednak większe prawdopodobieństwo, że drugie dziecko Lewandowskich będzie płci męskiej. Gracz trafnie stawiający 100 zł na taki scenariusz otrzyma wygraną w wysokości 158,40 zł (kurs 1.80).

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Nie wiem, kiedy będzie drugie dziecko, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokażemówił rok temu w wywiadzie opublikowanym na blogu swojej żony. – Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie.

Szczęśliwą wiadomość potwierdziła na Twitterze Monika Pyrek, która oglądała mecz Bayernu Olympiakosem Pireus razem z Anią Lewandowską. A Wy, jak obstawiacie? Chłopak czy dziewczynka? Jakiej płci będzie pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich?

Robert Lewandowski potwierdził tę informację na Instagramie i Facebooku.

https://www.instagram.com/p/B4iYQDFn6T4/

Nie tylko bukmacherzy wykorzystały informację tzw real-time marketing (RTM) o spodziewanym drugim dziecku Roberta Lewandowskiego. Firma Beck’s Polska zamieściła zdjęcie piwa Beck’s Blue z hasłem „Ania przechodzi na bezalkoholowe”.

KFC opublikowała zdjęcia dwóch kubełków: mniejszego i większego z hasłem „Mały Lewy

Lidl Polska opublikował zdjęcie lalki z hasłem: „Kiedy młode wchodzi do gry… postaw na zabawki z Lidla

IKEA wrzuciła zdjęcie pokoju dziecięcego z hasłem „Przewijak wraca do gry”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024