Silesion.PL

serwis informacyjny

Reprezentacja zagra o Puchar Bałtycki. Bezpłatne transmisje na kanale Polski Hokej w serwisie YouTube

Reprezentacja zagra o Puchar Baltycki. Bezplatne transmisje na kanale Polski Hokej w serwisie YouTube

Reprezentacja zagra o Puchar Baltycki. Bezplatne transmisje na kanale Polski Hokej w serwisie YouTube

W czwartek, 10 listopada w litewskim Kownie rozpocznie się Baltic Challenge Cup. Biało-Czerwoni będą rywalizować z gospodarzami, Łotwą oraz Estonią. Transmisje meczów zostaną przeprowadzona na kanale Polski Hokej w serwisie YouTube.com.

Ostatnie mecze reprezentacja Polski rozegrała na przełomie kwietnia i maja. Na Stadionie Zimowym w Tychach Biało-Czerwoni wygrali wszystkie cztery spotkania 2022 IIHF Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji IB i awansowali na zaplecze Elity. Turniej w litewskim Kownie będzie jednym z pierwszych etapów przygotowań drużyny do przyszłorocznych Mistrzostw Świata Dywizji 1A, które w dniach 29 kwietnia – 5 maja odbędą się w angielskim Nottingham.

Do Kowna pojedzie odmłodzona reprezentacja. – Dla naszych młodych zawodników to będzie doskonała okazja do nabrania doświadczenia a przed mistrzostwami świata potrzebujemy szerokiej kadry – zaznacza selekcjoner reprezentacji Robert Kalaber. W kadrze znalazło się miejsce m.in. dla debiutanta Krzysztofa Maciasia, który we wrześniu zadebiutował w czeskiej ekstralidze w barwach HC Vitkovice i w swoim premierowym spotkaniu zdobył bramkę.

W dniach 10-12 listopada w Kownie Polacy zagrają z Litwą, Łotwą B i Estonią. Wszystkie mecze turnieju Baltic Challenge Cup będą bezpłatnie transmitowane w serwisie YouTube Polskiego Hokeja – https://www.youtube.com/c/PolskiHokej

Terminarz

Czwartek, 10 listopada

  • Estonia – Łotwa, godz. 14:30
  • Polska – Litwa, godz. 18:00

Piątek, 11 listopada

  • Łotwa – Polska, godz.  14:30
  • Litwa – Estonia, godz. 18:00

Sobota, 12 listopada

  • Polska – Estonia, godz. 11:30
  • Łotwa  – Litwa, godz. 15:00

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author