Czytasz: Reality show w śląskim zoo

Reality show w śląskim zoo

01:56
Chcesz poznać śląskie zoo od kuchni? Już w sobotę rozpoczyna się emisja 13-odcinkowego serialu telewizyjnego odsłaniającego kulisy ogrodu zoologicznego w Chorzowie.

- Wrocław miał opowieści państwa Gucwińskich, my będziemy mieć reality show. Zapewniam, że będzie można przeżyć niezwykłe przygody w świecie dzikich zwierząt - zapewnia widzów Silesion.pl  Jolanta Kopiec, dyrektorka ogrodu.

Reality show zrealizowali: Śląski Ogród Zoologiczny i telewizyjna ekipa bielskiej Active Family, która dotarła w miejsca niedostępne dla zwiedzających.

Efektem pracy filmowców Active Family jest 13-odcinkowy serial ,,W Śląskim ZOO", pokazujący w równym stopniu zwierzęta, co ich opiekunów.  Kamera sprawia, że widz serialu patrzy wprost w ślepia tygrysa, zagląda do gniazda kukubary czy baraszkuje w wodzie z niedźwiedziem. -  Doświadcza tego, co nieosiągalne dla gości ogrodu zoologicznego, oglądających zwierzęta z dystansu - zza fosy czy krat - tłumaczy Jolanta Kopiec.

Serial będzie emitowany od 8 października przez kolejne 13 tygodni w telewizji Active Family dostępnej na Platformie Nc+, Orange, Netia, Toya, Inea, Elsat, Telpol, Jambox, Imperium oraz w 100 sieciach kablowych w całej Polsce w każdą sobotę o godzinie 11.00.