Silesion.PL

serwis informacyjny

Re-otwarcie Grycan Cafe w Forum Gliwice

3 kwietnia w gliwickim CH FORUM nastąpi re-otwarcie GRYCAN CAFE w zupełnie nowej odsłonie oraz lokalizacji, tym razem obok marketu Carrefour. Marka Grycan jest związana z tym miejscem od ponad 10 lat, ale wraz z tym otwarciem rozpoczyna zupełnie nowy rozdział.

Podążając za najnowszymi trendami, potrzebami konsumentów i zmianami zachodzącymi w centrach handlowych, Grycan rewitalizuje swoje lokale i rozszerza asortyment. W nowym lokalu, obok lodów i deserów lodowych, wiodącą rolę odgrywa szeroka oferta kaw, do których nawiązuje nowe logo GRYCAN CAFE. W menu znajdują się także sezonowe tarty, gofry deserowe i desery w słoiczkach.

W nowej lodziarnio-kawiarni dominują jasne, ciepłe barwy, zaś aranżacja wnętrz zapewnia Gościom większy komfort i zachęca do dłuższego spędzania czasu z najbliższymi.

Chcemy, aby nasi Goście czuli się u nas jak najlepiej i miło spędzali czas w gronie najbliższych. Dlatego wnętrza naszych nowych lodziarnio-kawiarni są jeszcze bardziej przytulne i kameralne, a oferta menu bardziej różnorodna, bogatsza i zachęcająca do odwiedzania nas o każdej porze dnia. Zależy nam, aby Goście rozkoszowali się nie tylko lodami i deserami, ale mogli również skosztować nowych sezonowych propozycji i cieszyć się smakiem wybornej kawy. Serdecznie zapraszamy – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci.

Z okazji otwarcia, w dniach od 3 do 6 kwietnia będzie obowiązywała oferta specjalna „KULKA LODÓW tylko 3 zł”.

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum
Gliwic
. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora„zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa – jedna z nielicznych w Polsce – filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024