Silesion.PL

serwis informacyjny

Raper Peja odmówił udziału w walkach na gali FAME MMA

Ryszard Andrzejewski czyli znany raper – Peja w rozmowie z “Freshmag” przyznał, że dostał intratną finansowo propozycja udziału w walce na jednej z gal Fame MMA, jednak odmowił.

– Gruba kasa. W ogóle nie dziwię się raperom, którzy w to idą i chcą sobie dorobić. Nie musiałbym nic robić, bo jedna walka ustawiłaby mnie na 2-3 lata do przodu.

Peja zdradził także konkretną kwotą, jaką mógłby zarobić, gdyby zdecydował przyjąć się propozycję walki w klatce: 

– Wygrałbym czy przegrał, a za jakiś czas okazałoby się, że moje zdrowie się pogarsza i na przykład wracam do alkoholu. I co, czy ten milion złotych jest tego warty? – powiedział Peja – Nigdy nie stanę w oktagonie przede wszystkim dlatego, że mam duży szacunek do zawodowych fighterów, którzy zostawiają krew, pot i łzy. Często nie mają szansy, by zawalczyć na profesjonalnej gali. Nie będę im odbierał chleba.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author