Czytasz: Rammstein na Stadionie Śląskim [BILETY, CENA]

Rammstein na Stadionie Śląskim [BILETY, CENA]

To pierwsza wizyta grupy na Stadionie Śląskim. Koncert odbędzie się w ramach trasy Europe Stadium Tour promującej nowy album grupy.

Niemiecki zespół Rammstein przyjedzie do Chorzowa 24 lipca 2019 r. To jedyny koncert  w Posce w ramach Trasy Europe Stadium Tour promującej nowy album grupy. Ta wystartuje w maju 2019.

Rammstein w Chorzowie 2019

Rammstein Stadium Tour 2019 Chorzów Stadion Ślaski

17 września Rammstein ogłosił na swojej stronie: „Prawie gotowe! Nagrania orkiestry i chóru w Mińsku do siódmego studyjnego albumu”. Dodatkowo, zespół opublikował dwa zdjęcia z cytatem z piosenki „Adios”, co także może być interpretowane jako wezwanie do działania dla Rammstein: „Skrzypce płoną z piskiem, harfy przecinają ciało [„Geigen brennen mit Gekreisch, Harfen schneiden sich ins Fleisch”]”.

Już od prawie dziesięciu lat fani zespołu Rammstein czekają na kontynuację „Liebe Ist Für Alle Da”. Reakcja na informację o nowej płycie szybko obiegła świat.

Rammstein w Polsce w 2019 roku: Gdzie kupisz bilety?

Bilety w cenie od 198 złotych dostępne będą w ogólnej sprzedaży od czwartku, 8 listopada 2018 od 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż biletów dla Fanclub Lifad rozpocznie się w poniedziałek, 5 listopada 2018 o 10.00 i potrwa do środy, 7 listopada 2018 do 10.00.

Ramstein Europe Stadium Tour na Stadionie Śląskim

Równolegle do ukazania się niezatytułowanego jeszcze albumu (planowana premiera: wiosna 2019) zespół ruszy w swoją pierwszą w historii stadionową trasę koncertową, która rozpocznie się w maju 2019 roku. Każdy, kto widział pełne dramatyzmu i perfekcyjnie wyreżyserowane show w wykonaniu zespołu na żywo, może myśleć, że nie spotka go nic lepszego. Z Rammstein możemy być jednak pewni, że zespół przygotował coś naprawdę spektakularnego do zaprezentowania na jeszcze większych scenach. Będzie się można o tym przekonać 24 lipca 2019 r., kiedy to zespół zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie.