Czytasz: Rajdowiec testuje nową Dacie Duster

Rajdowiec testuje nową Dacie Duster

01:47
Auto Zięba renomowany dealer samochodów w swojej ofercie posiada nie tylko znane marki takie jak Renault , Dacia czy Isuzu ale również dysponuje własnym samochodem rajdowym Clio Ragnotti.

Za jego sterami w teamie rajdowym Auto- Zięba zasiada znany kierowca Adam Wrocławski, który tym razem przesiadł się do premierowego modelu  Dacia Duster.

„… Ostatnio podsumowywaliśmy nasze zmagania rajdowe w sezonie 2017, a teraz zanim zaczniemy ściganie się zgodnie z kalendarzem zaplanowanym  na rok bieżący, zrelacjonujemy wrażenia z jazdy testowej nowym modelem Dacia Duster…” – dodaje Adam Wrocławski

„…Atrybuty nowej Dacii Duster to bez wątpienia nowa stylistyka nadwozia i wnętrza, doskonałe właściwości terenowe i przede wszystkim wysoki komfort jazdy. To auto dotrze wszędzie …” - podsumowuje rajdowiec.

Nową Dacie Duster wyróżnia solidność i bezpieczeństwo a wykorzystane w niej rozwiązania technologiczne gwarantują bezpieczeństwo. Wnętrze premierowej Dacii jest praktyczne i funkcjonalne. Pojemny bagażnik, możliwość zmiany konfiguracji siedzeń i liczne schowki sprawiają, że podróżni na pewno to docenią.  To wszystko sprawia że nowy Duster jest warty swojej ceny.

O tym wszystkim zapewnia nas Auto-Zięba, autoryzowany dealer Dacia z Katowic, który zaprasza na Dni Otwarte Nowa Dacia Duster w terminie 10-17 marca do salonu na ul. Kościuszki 257.
A tak naprawdę wrażenia z jazdy tym właśnie modelem pokazuje mina na twarzy kierowcy Adama Wrocławskiego.  Jeśli chcecie poczuć te emocje, zapraszamy na umawianie się na jazy próbne.

Nowa Dacia Duster udowadnia, że najważniejsze jest to, co ułatwia nam codzienne życie.

Salon Dacia Auto-Zięba

Ul. Kościuszki 257

40-690 Katowice-Piotrowice

http://www.auto-zieba.com.pl/dacia