Czytasz: Rajd Arłamów wystartował!

Rajd Arłamów wystartował!

Załoga Creogram Rally Team w barwach Silesionu znowu w akcji

Rozpoczęła się ostatnia runda Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski – Rajd Arłamów. Wśród 25 załóg, z numerem 17, w zmaganiach udział bierze też Creogram Rally Team w barwach Silesionu.

- Będziemy jechać w ostatniej rundzie RSMP 2016. Chociaż większość najważniejszych tytułów już rozdana, my jedziemy z teoretycznymi szansami na podium w klasie 4. Oczywiście szansę są raczej matematyczne, ale sam fakt, że jest taka możliwość w pierwszym pełnym sezonie naszych startów jest miłym zaskoczeniem - mówił przed startem kierowca, Dariusz Lamot.

- To mój drugi start w Arłamowie. Poprzednia edycja zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ciekawe, bardzo trudne odcinki, to dobra nauka w budowaniu doświadczenia - dodał jego pilot, Patryk Olejniczak.

Podobnie jak przy okazji Rajdu Dolnośląskiego, Creogram Rally Team postanowił wykorzystać swój start, żeby wesprzeć zbiórkę środków na operację Szymka. Nadal potrzebnych jest prawie 130 tysięcy złotych. Przypominamy o wysyłaniu smsów o treści S4305 na  numer: 72365 lub wpłacania pieniędzy na https://www.siepomaga.pl/pomocdlaszymka. Do końca zbiórki pozostało tylko 57 dni.

Czytaj więcej