Czytasz: Rabat na przejazd A4
Kierowcy korzystający z elektronicznego poboru opłat A4Go, do końca października za przejazd zapłacą 15 procent mniej.

Zniżka przysługuje zarówno dotychczasowym, jak i nowym użytkownikom działającego od trzech miesięcy elektronicznego poboru opłat A4Go. - Od 1 listopada wysokość upustu zmniejszy się do 10 procent, a objęte nim będą już tylko samochody osobowe – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy Stalexport Autostrada Małopolska S.A. Dodaje, że od przyszłego miesiąca zniesione zostaną również rabaty dla karty zbliżeniowej kart A4 i abonamentów.

Jak podliczył Stalexport, pierwsze trzy miesiące z systemem A4Go na koncesyjnym odcinku autostrady A4, to ponad 5200 zarejestrowanych urządzeń pokładowych. - Za wyborem tej metody płatności przemawiają szybkość i wygoda obsługi – zaznacza Czechowski i tłumaczy, że A4Go umożliwia przejazd przez bramki autostradowe bez konieczności dokonywania manualnej opłaty za przejazd.

Użytkownik urządzenia (wydawane jest za kaucją 50 zł) może je doładować w sklepie internetowym. Kierowcy, którzy wykupią pięć przejazdów całym płatnym odcinkiem A4 Katowice-Kraków w obu kierunkach, do końca października zaoszczędzą, w zależności od kategorii pojazdu, od 30 do 79 zł.

Czytaj więcej