Czytasz: Pyeongchang 2018: Zobacz, gdzie oglądać Igrzyska

Pyeongchang 2018: Zobacz, gdzie oglądać Igrzyska

Podajemy terminarz startów polskich sportowców na igrzyskach olimpijskich w Korei.

Zaczynają się zimowe Igrzyska. Gdzie będzie można je oglądać? Wydarzenia z Pjongczangu będą do zobaczenia w TVP 1, TVP 2 oraz w serwisach specjalnych na kanale TVP Sport.

Transmisja online na żywo w internecie odbędzie się za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej.

Naturalnie transmisję prowadzic też będzie Eurosport, który na czas igrzysk olimpijskich w Pyeongchang uruchomi dodatkowe kanały. Najważniejsze relacje będą pokazywane w stacjach Eurosport 1 oraz Eurosport 2. 

Kanał Eurosport 1 skupi się na występach Polaków, Eurosport 2 pokaże najpopularniejsze dyscypliny, a dodatkowo pojawią się kanały Eurosport 2, Eurosport 4 i Eurosport 5.

Kiedy w Pyeongchang startować będą Polacy?

10 LUTEGO (SOBOTA)
08:15, biegi, bieg łączony 15 km K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz)

11:00, short track, 500 m K (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)

11:10, saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)

12:00, łyżwiarstwo szybkie, 3000 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Karolina Bosiek)

12:15, biathlon, sprint K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)

12:20, skoki, seria próbna i konkurs na skoczni normalnej M (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

 

11 LUTEGO (NIEDZIELA)
03:00, narciarstwo alpejskie, zjazd M (Michał Kłusak)

07:15, biegi, bieg łączony na 30 km M (Maciej Staręga, Dominik Bury)

10:50, saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)

12:15, biathlon, sprint M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

 

12 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK)
02:15, narciarstwo alpejskie, slalom gigant K (Martyna Gąsienica-Daniel)

11:10, biathlon, bieg pościgowy K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)

11:50, saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)

13:00, biathlon, bieg pościgowy M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

13:30. łyżwiarstwo szybkie, 1500 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska)

 

13 LUTEGO (WTOREK)
03.30, narciarstwo alpejskie, superkombinacja M (jedna kwalifikacja dla kraju)

09:30, biegi narciarskie, sprint K i M, eliminacje (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury)

11:00, short track, 500 m K (ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)

11:30, saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)

12:00, łyżwiarstwo szybkie, 1500 m M (Zbigniew Bródka, Jan Szymański, Konrad Niedźwiecki)

12:00, biegi narciarskie, sprint K i M, finały (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury)

 

14 LUTEGO (ŚRODA)
02:15, narciarstwo alpejskie, slalom K (Maryna Gąsienica-Daniel)

07:00, kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni normalnej M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

09:45, kombinacja norweska, bieg na 10 km M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

11:00, łyżwiarstwo szybkie, 1000 m K (Natalia Czerwonka)

12:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

12:05, biathlon, bieg indywidualny K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)

12:20, saneczkarstwo, dwójki M (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski)

 

15 LUTEGO (CZWARTEK)
03:00, snowboard, cross M (Mateusz Ligocki)

03:00, narciarstwo alpejskie, supergigant M (Michał Kłusak)

05;30, snowboard, cross M, finały (ew. Mateusz Ligocki)

07:30, biegi narciarskie, bieg na 10 km stylem dowolnym K (Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz)

12:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

12:00, biathlon, bieg indywidualny M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

13:30, saneczkarstwo, sztafeta (reprezentacja Polski)

 

16 LUTEGO (PIĄTEK)
02:00, snowboard, cross K (Zuzanna Smykała)

04:15, snowboard, cross K, finały (ew. Zuzanna Smykała)

07:15, biegi narciarskie, bieg na 15 km stylem dowolnym M (Maciej Staręga, Dominik Bury)

12:00, skoki narciarskie, seria próbna na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

13:30, skoki narciarskie, kwalifikacje na skoczni dużej (Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła)

 

17 LUTEGO (SOBOTA)
03:00, narciarstwo alpejskie, supergigant K (Maryna Gąsienica-Daniel)

10:30, biegi narciarskie, sztafeta 4x5 km K (reprezentacja Polski)

11:00, short track, 1500 m K (Magdalena Warakomska)

12:15, biathlon, bieg masowy K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)

13:30, skoki narciarskie, konkurs na skoczni dużej (ew. Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła)

 

18 LUTEGO (NIEDZIELA)
02:15, narciarstwo alpejskie, slalom gigant M (jedna kwalifikacja dla kraju)

12:00. łyżwiarstwo szybkie, 500 m K (Kaja Ziomek)

12:05, bobsleje, dwójka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski)

12:15, biathlon, bieg ze startu wspólnego M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

 

19 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK)
02:00, łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)

12:00, łyżwiarstwo szybkie, 500 m M (Artur Nogal, Piotr Michalski, Artur Waś)

12:15, bobsleje, dwójka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski)

13:30, skoki narciarskie, konkurs drużynowy na skoczni dużej (reprezentacja Polski)

 

20 LUTEGO (WTOREK)
02:00, łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)

11:00, short track, 1000 m K (Magdalena Warakomska] short track), 500 m M (Bartosz Konopko)

11:00, kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni dużej (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

12:15, biathlon, sztafeta mieszana (reprezentacja Polski)

13:45, kombinacja norweska, bieg na 10 km (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

 

21 LUTEGO (ŚRODA)
02:15, narciarstwo alpejskie, zjazd K (Maryna Gąsienica-Daniel)

09:00, biegi narciarskie, sprinty drużynowe K i M (reprezentacja Polski)

11:00, biegi narciarskie, sprinty drużynowe K i M, finały (reprezentacja Polski)

12:00, łyżwiarstwo szybkie, wyścig drużynowy K (reprezentacja Polski)

 

22 LUTEGO (CZWARTEK)
02:15, narciarstwo alpejskie, slalom M (Michał Jasiczek, Michał Kłusak)

04:00, snowboard, slalom gigant równoległy K (Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz)

08:30, kombinacja norweska, skoki drużynowe na skoczni dużej (reprezentacja Polski)

11:00, short track, 1000 m K (ew. Magdalena Warakomska), 1000 m M (ew. Bartosz Konopko)

11:20, kombinacja norweska, sztafeta 4x5 km (reprezentacja Polski)

12:15, biathlon, sztafeta K (reprezentacja Polski)

 

23 LUTEGO (PIĄTEK)
03:00, narciarstwo alpejskie, kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel)

03:30, narciarstwo dowolne, ski cross K (Karolina Riemen-Żerebecka)

05:15, narciarstwo dowolne, ski cross kobiet, finały (ew. Karolina Riemen-Żerebecka)

06:30, narciarstwo alpejskie, kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel)

11:00, łyżwiarstwo szybkie, 1000 m M (Konrad Niedźwiecki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski)

 

24 LUTEGO (SOBOTA)
01:30, bobsleje, czwórka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski/Łukasz Miedzik/Krzysztof Tylkowski)

04:00, snowboard, slalom gigant równoległy K (ew. Polki)

06:00, biegi narciarskie, bieg na 50 km stylem klasycznym M (Maciej Staręga, Dominik Bury)

12:00, łyżwiarstwo szybkie, bieg masowy K (Magdalena Czyszczoń)

12:00, łyżwiarstwo szybkie, bieg masowy M (Konrad Niedźwiecki)

 

25 LUTEGO (NIEDZIELA)
01:30, bobsleje, czwórka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski/Łukasz Miedzik/Krzysztof Tylkowski)

07:15, biegi narciarskie, bieg na 30 km stylem klasycznym K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)

 

Czytaj więcej