Silesion.PL

serwis informacyjny

PunchDown 3 – Esmeralda i Bonus BGC w walkach wieczoru gali

Totalbet PUNCHDOWN 3 odbędzie się już 20 marca 2021r. W pojedynkach wieczoru zmierzą się ze sobą Piotr “BONUS BGC” Witczak vs Norbert “Warszawski Dresik” Janecki oraz Anastasiya vs Esmeralda Godlewska. W głównej części turnieju 16 uczestników zawalczy o nagrodę główną w wysokości 30.000zł, wśród nich legenda z Rosji – Vasily Kamotsky.

Co to jest PunchDown?

Uczestnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej (drabinka) w pojedynkach 1vs1 uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie 3 ciosy na osobę. O wygranej decydują knock-out lub werdykt sędziowski.

Kiedy odbędzie się PunchDown 3?

Najbliższa impreza odbędzie się 20 marca 2021. Podobnie jak poprzednio w Poznaniu. Na zwycięzcę turnieju przygotowano nagrodę w wysokości 30.000zł! Tym razem oprócz mężczyzn swoich sił w policzkowaniu będą mogły spróbować również panie. .

Kto wystąpi na gali PunchDown 3?

Na trzeciej gali Punch Down zobaczymy Piotra”BONUSA BGC” Witczaka, Norberta “Warszawski Dresik” Janeckiego,Anastasiyę, Esmeraldę Godlewską oraz Vasilya Kamotskyego

Gdzie oglądać galę PunchDown 3?

Pojedynki na gali PunchDown 3 dostępne będą jedynie poprzez płatną usługę oglądania treści multimedialnych w systemie PPV. Sprzedaż PPV będzie dostępna na stronie punchdown.tv

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024