Silesion.PL

serwis informacyjny

Przyjdź do Spodka i zdobądź autograf Małgorzaty Glinki

Wkrotce premiera biografii Malgorzaty Glinki – bedzie jak szczere zloto glinka z pilka

Wkrotce premiera biografii Malgorzaty Glinki – bedzie jak szczere zloto glinka z pilka

Legendarna polska siatkarka napisała swoją autobiografię – „Małgorzata Glinka. Wszystkie odcienie złota”. Jako pierwsza spośród „Złotek” trenera Andrzeja Niemczyka opowiada o kulisach zawodowej siatkówki na najwyższym światowym poziomie. Już w najbliższy wtorek, w katowickim Spodku będzie przedpremierowa okazja na spotkanie z bohaterką książki i zdobycie autografu.

To książka, która opowiada jak pogodzić życie rodzinne z zawodową grą w siatkówkę. Oczywiście opowiada też o mojej pięknej karierze. Tą książką chciałam podziękować po prostu wszystkim, którzy mnie wspierali i kibicowali – mówi Małgorzata Glinka.

Jedna z najlepszych polskich siatkarek w historii postanowiła opowiedzieć o swojej karierze i życiu – w pozbawionej lukru autobiografii. Liderka Złotek i dwukrotna mistrzyni Europy otwiera się przed czytelnikami, jak nigdy dotąd!

Książkę znajdziesz TUTAJ

Już w najbliższy wtorek 30 sierpnia można będzie przedpremierowo kupić książkę i spotkać się z Małgorzatą Glinką w katowickim Spodku. Dzięki uprzejmości Polskiego Związku Piłki Siatkowej od godz. 18.30, przed meczem Polaków z USA, będzie można przyjść do specjalnego stoiska w hali. Serdecznie zapraszamy! Premiera książki, która powstała przy współpracy z Wydawnictwem SQN zaplanowana jest na 7 września. Mecenasem wydania jest Firma Roleski.

Małgorzata Glinka fot. archiwum autorki
Małgorzata Glinka fot. archiwum autorki

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author