Czytasz: Przepowiednie 2018 dla POLSKI: Jackowski o wojnie. Co nas czeka?

Przepowiednie 2018 dla POLSKI: Jackowski o wojnie. Co nas czeka?

Przepowiednie dla Polski na 2018 rok Jackowskiego są mało czytelne. Zniknięcie Jarosława Kaczyńskiego z polityki to najwyraźniejsza przepowiednia dla Polski na 2018 rok. Ma również dojść do poważnej epidemii grypy. W Polsce jest to bardzo możliwe.

Jakie są przepowiednie dla Polski na 2018 rok? Co nasz czeka w nadchodzącym roku? Czy w Polsce będzie wreszcie lepiej? Jaka choroba może opanować cały kraj? Kiedy przepowiadana jest wojna? Czy wybuchnie w 2018 roku?

Przepowiednie dla Polski 2018 Jackowskiego

Poprzedni rok miał być ostatnim rokiem względnego spokoju. Jak przepowiada Krzysztof Andrzej Jackowski, 2018 rok będzie znacznie gorszy. Już dziesięć lat temu twierdził, że gdy wybuchnie wojna, najbezpieczniej będzie tam, gdzie nie będzie uchodźców. Czy przepowiednie dla Polski Jackowskiego na 2018 rok są optymistyczne?

Przepowiednie dla Polski Jackowskiego na 2018 rok nie są jasne. Jasnowidz przepowiada wojnę, ale nie precyzuje, czy do jej wybuchu dojdzie w 2018 roku.

Już w 2008 roku, gdy córka zapytała go, gdzie podczas wojny będzie najbezpieczniej, Jackowski odpowiedział, że w okolicy Rumunii, Bułgarii i Węgier. Z powtarzających się przepowiedni Jackowskiego jasno wynika, że III wojna światowa zbliża się wielkimi krokami, a kryzys związany z uchodźcami i zamachami terrorystycznymi to preludium. Jaka jest więc przepowiednia Jackowskiego na 2018 rok dla Polski? Jasnowidz nie wskazał konkretnego roku wybuchu wojny.

Inne przepowiednie dla Polski na 2018 rok

Jakiś czas temu Jackowski przepowiedział dla Polski jeszcze jedno - w 2017 lub 2018 roku Jarosław Kaczyński zniknie ze sceny politycznej. Nie wiadomo, czy umrze, zachoruje, wycofa się z polityki czy pod wpływem różnych ruchów politycznych po prostu przestanie być istotną postacią. W ubiegłym roku do niczego takiego nie doszło.

Co nas czeka w 2018 roku? Przepowiednie jasnowidzów

Epidemia grypy to dość prawdopodobna przepowiednia dla Polski na 2018 rok.

Najpopularniejsza przepowiednia na 2018 rok to epidemia grypy, zapowiadana przez Craiga Hamilton-Parkera. Jest to o tyle prawdopodobna przepowiednia dla Polski na 2018 rok, że styczeń i luty mają być dość ciepłe - według aktualnych prognoz temperatura ma nie spadać poniżej -3 st. C.

Według innej przepowiedni dla Polski na 2018 rok czeka nas kolejna fala emigracji, tym razem ludzi samodzielnych, przedsiębiorczych. Polska stanie się krajem beneficjentów różnych programów pomocowych, którzy sami z siebie wiele nie dają.

Czytaj więcej