Czytasz: Promnice goszczą biznes

Promnice goszczą biznes

22. Śląska Gala Business Centre Club już 11 czerwca w Promnicach. Temat przewodni: zdrowy styl życia

W niedzielę w ogrodach zameczku w Promnicach pojawi się kwiat śląskiego biznesu.  Doroczna Śląska Gala BCC tym razem odbędzie się 11 czerwca.


Więcej o Gali BCC w Promnicach:

Śląska Gala BCC jest największym tego typu przedsięwzięciem regionalnym. Gromadzi środowiska intelektualne, finansowe i polityczne naszego regionu. To nie tylko spotkanie towarzyskie, ale forma nawiązania współpracy między jej uczestnikami oraz forum wymiany poglądów.

- Na tegorocznej Ślaskiej Gali BCC spodziewane jest, jak co roku, około 1000 gości. Hasło tegorocznej Gali brzmi: Zdrowy styl życia. To przede wszystkim spokój, dobra praca, czas dla rodziny. To wartości, o które trzeba codziennie dbać. Dbać o nas samych, nasze rodziny i naszych pracowników - mówił w redakcji Silesion.pl Eugeniusz Budniok, kanclerz katowickiej Loży BCC.

Gala będzie okazją do nagrodzenia najlepszych przedsiębiorców.

Podczas części oficjalnej zostaną wręczone odznaczenia państwowe i wojewódzkie członkom Loży Katowickiej BCC. Gala będzie też okazją do uroczystego rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu Cezary Śląskiego Biznesu.

Za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju gospodarki narodowej oraz społeczeństwa obywatelskiego dziesięciu śląskich przedsiębiorców zostanie uhonorowanych Złotą Statuetką Menedżera 25-lecia.

Prezydentowi Katowic zostanie uroczyście  wręczone Członkostwo Honorowe BCC, a Studenckie Forum BCC wręczy nagrody dla najciekawszych młodych firm i start-upów.

- Tegoroczna Gala będzie również okazją do podkreślenia społecznej odpowiedzialności biznesu, którą kierują się śląscy przedsiębiorcy - dodał Eugeniusz Budniok.

Podczas części oficjalnej wręczone zostaną czeki z darowiznami i deklaracje pomocy dla potrzebujących, zostaną przekazane stypendia dla młodych sportowców i studentów oraz deklaracje współpracy z uczelniami wyższymi oraz szkołami. Łączna wartość przekazanych deklaracji wyniesie 200 000 zł.

Na Gali obecna będzie także redakcja Silesion.pl, która jest patronem medialnym Gali. Będzie można m.in. posłuchać rozmów prowadzonych przez redaktora naczelnego Kamila Durczoka z zaproszonymi gośćmi oraz zobaczyć nasz portal... od kuchni.

Po części oficjalnej goście Gali będą mogli wysłuchać koncertu oraz wziąć udział w licznych konkursach, w tym tradycyjnie organizowanym konkursie kapeluszy i muszek organizowanym przez Lożę Katowicką BCC. To już taka tradycja, że podczas gali śląskich przedsiębiorców panie zakładają piękne kapelusze, a panowie muszki.  To, oprócz obecności wielu znanych przedsiębiorców, znak rozpoznawczy tej imprezy.

 

Czytaj więcej