Czytasz: Prognoza pogody: Weekend z załamaniem pogody

Prognoza pogody: Weekend z załamaniem pogody

Sobota będzie ciepła i słoneczna. W niedzielę ochłodzenie i opady.

Najbliższy weekend będzie odwrotnością poprzedniego. Czeka nas słoneczna sobota i deszczowa niedziela. Zgodnie z prognozami IMGW, początek przyszłego tygodnia będzie chłodny, a miejscami moze spaść śnieg. Ponowne ocieplenie od środy.

POGODA W PIĄTEK, 22 MARCA

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C, w rejonach podgórskich od 9°C do 11°C, wysoko w Beskidach od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, północno-zachodni, po południu zmienny. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, z kierunków północnych.

W nocy zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C, w rejonach podgórskich od 2°C do 4°C, wysoko w Beskidach od 2°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby, północny.

POGODA W SOBOTĘ, 23 MARCA

W dzień zachmurzenie duże, po południu większe przejaśnienia. Temperatura maksymalna od 12°C do 14°C, w rejonach podgórskich od 10°C do 12°C, wysoko w Beskidach od 4°C do 6°C. Wiatr słaby, zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże. Okresami przelotne opady deszczu, w partiach szczytowych gór przechodzące w opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C, wysoko w Beskidach od -1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, skręcający na północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, północno-zachodni i północny.