Czytasz: Prognoza pogody: W Beskidach spadnie śnieg

Prognoza pogody: W Beskidach spadnie śnieg

W sobotę przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

POGODA W SOBOTĘ, 2 MARCA

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Rano lokalne rozpogodzenia. Miejscami słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem, wysoko w Beskidach śniegu. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C, w rejonach podgórskich około 2°C, wysoko w Beskidach od -5°C do -3°C. Wiatr słaby, zmienny. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże. Temperatura minimalna od -2°C do 2°C, wysoko w Beskidach od -6°C do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, zachodni.

POGODA W NIEDZIELĘ, 3 MARCA

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu, wysoko w górach śniegu. Temperatura maksymalna od 8°C do 11°C, wysoko w Beskidach od -4°C do -1°C. Wiatr umiarkowany, osiągający w porywach 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni. Wysoko w górach dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków zachodnich.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C, w rejonach podgórskich od 1°C do 3°C, wysoko w Beskidach od -2°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, chwilami porywisty, południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni.

Czytaj więcej