Czytasz: Prognoza pogody: Spadnie deszcz. W górach śnieg

Prognoza pogody: Spadnie deszcz. W górach śnieg

Czeka nas pochmurny i chłodny poniedziałek

POGODA W PONIEDZIAŁEK, 25 MARCA

W dzień zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu, po południu również deszczu ze śniegiem, a w rejonach podgórskich śniegu. W górach opady śniegu. Lokalnie możliwe burze. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C, w rejonach podgórskich od 4°C do 7°C, wysoko w Beskidach od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni. 

W nocy zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu ze śniegiem, miejscami również śniegu. W rejonach podgórskich i w górach opady śniegu. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C, w rejonach podgórskich od -3°C do -1°C, wysoko w Beskidach od -7°C do -4°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni i północny.

POGODA WE WTOREK, 26 MARCA

W dzień zachmurzenie duże, przed południem większe przejaśnienia. Przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W rejonach podgórskich opady deszczu ze śniegiem i śniegu, w górach opady śniegu. Temperatura maksymalna od 6°C do 8°C, w rejonach podgórskich od 3°C do 5°C, wysoko w Beskidach od -3°C do -1°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 80 km/h, północno-zachodni i północny. 

W nocy zachmurzenie duże, miejscami większe przejaśnienia. Przelotne opady deszczu ze śniegiem, miejscami również śniegu. W rejonach podgórskich i w górach opady śniegu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C, w rejonach podgórskich od -2°C do 0°C, wysoko w Beskidach od -7°C do -5°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni i północny.