Czytasz: Prognoza pogody: Śląskie w śniegu

Prognoza pogody: Śląskie w śniegu

W górach spadnie do 7 cm śniegu. Biało będzie też w pozostałej części województwa

Pogoda we wtorek, 11 grudnia

W dzień zachmurzenie duże. Przelotne opady śniegu i śniegu z deszczem. W rejonach podgórskich i w górach prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami o 7 cm. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C, w rejonach podgórskich od -2°C do 1°C, wysoko w Beskidach od -8°C do -5°C. Wiatr umiarkowany, zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni i północno-zachodni, powodujący zawieje śnieżne.

W nocy zachmurzenie duże. Przelotne opady śniegu. W rejonach podgórskich i w górach prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami o 7 cm. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, w rejonach podgórskich od -4°C do -2°C, wysoko w Beskidach od -10°C do -6°C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

 

Pogoda w środę, 12 grudnia

W dzień zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C, w rejonach podgórskich około -2°C, wysoko w Beskidach od -8°C do -6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.

W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, w rejonach podgórskich od -4°C do -2°C, wysoko w Beskidach od -10°C do -6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, północny.