Czytasz: Prognoza pogody: Pogodny czwartek

Prognoza pogody: Pogodny czwartek

Ciepły koniec tygodnia z opadami.

POGODA W CZWARTEK, 4 KWIETNIA

W dzień zachmurzenie umiarkowane, po południu miejscami wzrastające do dużego i możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 20°C, wysoko w Beskidach od 8°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. W rejonach podgórskich wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowy. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 80 km/h, południowy.

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C,w rejonach podgórskich miejscami od 4°C do 6°C, wysoko w Beskidach od 4°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich. W rejonach podgórskich i w górach wiatr umiarkowany, początkowo porywisty, południowy.

 

POGODA W PIĄTEK, 5 KWIETNIA

W dzień zachmurzenie umiarkowane, po południu wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 17°C do 20°C, wysoko w Beskidach od 9°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. W górach wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie duże. Opady deszczu. Temperatura minimalna od 6°C do 9°C, wysoko w Beskidach od 4°C do 6°C. Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.