Czytasz: Prognoza pogody: Ostatnie tak ciepłe dni

Prognoza pogody: Ostatnie tak ciepłe dni

Idzie ochłodzenie. Ostatnie tak ciepłe dni.

Wtorek i środa, jak wynika z prognoz IMGW, to ostatnie tak ciepłe dni. W niedzielę będzie o 8 stopni chłodniej. Dziś termometry pokażą do 19°C.

POGODA WE WTOREK, 6 LISTOPADA

W dzień zachmurzenie małe. Początkowo lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 16°C do 19°C, w rejonach podgórskich od 16°C do 18°C, wysoko w Beskidach od 13°C do 16°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, południowy.

W nocy zachmurzenie małe. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C, w rejonach podgórskich od 2°C do 5°C, lokalnie 1°C, wysoko w Beskidach od 8°C do 10°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowy.

POGODA W ŚRODĘ, 7 LISTOPADA

W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C, w rejonach podgórskich od 14 do 16°C, wysoko w Beskidach od 12°C do 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, porywisty, południowy.

W nocy zachmurzenie małe. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 4°C do 7°C, w rejonach podgórskich od 1°C do 4°C, lokalnie 0°C, wysoko w Beskidach od 6°C do 8°C. Wiatr słaby, południowy. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, południowo-zachodni.