Czytasz: Prognoza pogody: Nadciągają opady

Prognoza pogody: Nadciągają opady

W nocy będzie padać. Gdzie spadnie śnieg, a gdzie deszcz?

Początek dnia będzie mglisty i pochmurny. W nocy przewidywane są opady deszczu i śniegu. W środę temperatury spadną o 5 stopni. Wraca ochłodzenie.

POGODA WE WTOREK, 19 LUTEGO

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Rano lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m, w rejonie mgieł zachmurzenie całkowite. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C, w rejonach podgórskich miejscami od 7°C do 10°C, wysoko w Beskidach od 5°C do 7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich okresami dość silny i porywisty, południowy i południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni, skręcający na zachodni.

W nocy zachmurzenie początkowo umiarkowane, w drugiej połowie nocy od zachodu województwa wzrastające do dużego. Okresami opady deszczu, w rejonach podgórskich przeważnie deszczu ze śniegiem, w górach opady śniegu. Temperatura minimalna od 2°C do 4°C, w rejonach podgórskich od -1°C do 1°C, wysoko w Beskidach od -3°C do -1°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni.

 

POGODA W ŚRODĘ, 20 LUTEGO

W dzień zachmurzenie duże, lokalnie możliwe większe przejaśnienia. Miejscami słabe, przelotne opady deszczu, w rejonach podgórskich deszczu i deszczu ze śniegiem, wysoko w górach opady śniegu. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C, w rejonach podgórskich od 1°C do 3°C, wysoko w Beskidach od -3°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże. Miejscami opady deszczu, w rejonach podgórskich deszczu ze śniegiem i śniegu, w górach śniegu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C, w rejonach podgórskich od -3°C do 0°C, wysoko w Beskidach od -6°C do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo porywisty, zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, początkowo w porywach do 70 km/h, północno-zachodni.

Czytaj więcej