Czytasz: Chłodne święto wszystkich Pań

Chłodne święto wszystkich Pań

Pogoda mało łaskawa dla świętujących Pań. Sprawdź jaka aura dziś i jutro.

POGODA 8 MARCA 

W środę będzie zachmurzenie przeważnie umiarkowane, tylko na południowym wschodzie zachmurzenie duże i słabe opady deszczu. Lokalnie na wybrzeżu możliwy słaby opad deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3 st. C lokalnie na północy kraju, około 7 st. C w centrum, do 10 st. C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami porywisty, przeważnie południowo-zachodni i południowy.

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie w zachodniej połowie kraju, słabe opady deszczu, lokalnie deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od -2 st. C na północnym wschodzie do 4 st. C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, przeważnie z kierunków południowych i zachodnich.

POGODA 9 MARCA 

W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 4 - 6 st. C na północnym wschodzie do 12 st. C na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

W Warszawie w środę zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura maksymalna 7 st. C. Wiatr słaby, zmienny. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, rano wzrastające do dużego. Temperatura minimalna -1 st. C. Wiatr słaby, zmienny. W czwartek zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna 7 st. C. Wiatr słaby, południowy skręcający na zachodni.

Czytaj więcej