Czytasz: Prognoza pogody na 7 i 8 listopada

Prognoza pogody na 7 i 8 listopada

We wtorek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami.

IMGW informuje, że Europa południowa oraz częściowo zachodnia i północna jest w zasięgu niżów ze frontami atmosferycznymi. Na pozostałym obszarem kontynentu pogodę kształtują wyże. Polska znajduje się w obszarze klina wyżowego, w strefie mało aktywnego frontu atmosferycznego. Nad Polską zalega dość ciepłe powietrze polarno-morskie.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1013 hPa i będzie się wahać.

Pogoda 7 listopada

We wtorek będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na północy Polski lokalne rozpogodzenia. Miejscami słabe opady deszczu lub mżawki, głównie w południowej połowie kraju. Temperatura maksymalna od 8 do 11 st. C, w rejonach podgórskich od 6 do 9 st. C. Wiatr na ogół słaby, wschodni.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie umiarkowane i duże. W zachodniej połowie Polski miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Na Pomorzu oraz w kotlinach górskich lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 2 do 6 st. C, w kotlinach górskich od 0 do 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

Pogoda 8 listopada 

W środę zachmurzenie umiarkowane i duże. W zachodniej połowie Polski miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Rano na Pomorzu oraz w kotlinach górskich lokalnie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 6 do 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

W Warszawie we wtorek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna 10 st. C. Wiatr słaby, wschodni. W nocy zachmurzenie na ogół umiarkowane. Temperatura minimalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków wschodnich. (PAP)

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
2 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
2 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
2 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
5 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
6 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.