Czytasz: Pogoda na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

Pogoda na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

Zobacz prognozę.

IMGW informuje, że Europa południowa i centralna znajdują się pod wpływem wyżów. Nad pozostałą częścią kontynentu pogodę kształtują niże z ośrodkami nad Morzem Norweskim i północno-zachodnią Rosją. Polska jest w obszarze pomiędzy niżami znad Europy północnej oraz wyżem znad Alp. Z zachodu napływa cieplejsze powietrze polarne morskie.

Pogoda 1 listopada i 2 listopada w woj. śląskim:

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1003 hPa i będzie spadać.

Wszystkich Świętych pogoda 1 listopada

W środę będzie zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, wysoko w Karpatach śniegu. Temperatura maksymalna od 6 st. C na wschodzie do 9 st. C w centrum i do 12 st. C na północnym zachodzie. Na Pogórzu Karpackim temperatura od 3 do 6 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, na wybrzeżu w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 75 km/h, powodujący w Karpatach zamiecie i zawieje śnieżne.

W nocy ze środy na czwartek będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, wysoko w Tatrach początkowo opady śniegu. Temperatura minimalna od 4 st. C na południowym wschodzie Polski do 10 st. C na północnym zachodzie. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, porywisty, na wybrzeżu dość silny i silny (od 30 km/h do 45 km/h), w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr w porywach do 90 km/h.

Dzień Zaduszny pogoda 2 listopada  

W czwartek będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, wysoko w górach przechodzące w opady deszczu ze śniegiem. Lokalnie na północy i wschodzie Polski prognozowana suma opadów do 15 mm. Temperatura maksymalna przeważnie od 9 do 12 st. C, tylko na Dolnym Śląsku i w Małopolsce nieco cieplej, lokalnie do 14 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, na Podkarpaciu do 70 km/h, na wybrzeżu dość silny i silny (od 30 km/h do 45 km/h), w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr w porywach do 90 km/h.

W Warszawie w środę zachmurzenie duże. Okresami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna 8 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni. W nocy zachmurzenie całkowite. Słabe opady deszczu. Temperatura minimalna 7 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni. W czwartek zachmurzenie duże. Opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Przewidywana wysokość opadu od 7 mm do 10 mm. Temperatura maksymalna 10 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni. (PAP)

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
3 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
3 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
4 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
4 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
6 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
7 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.