Czytasz: Prognoza pogody: Mroźne noce, chłodne dni

Prognoza pogody: Mroźne noce, chłodne dni

Wysoko w Beskidach zamiecie śnieżne. W pozostałej części województwa będzie delikatnie prószyć.

Pogoda w sobotę, 15 grudnia

W dzień zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Okresami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C, w rejonach podgórskich od -3°C do 0°C, w Beskidach od -7°C do -5°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, północno-wschodni i wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, wschodni, powodujący zamiecie śnieżne.

W nocy zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, w rejonach podgórskich od -6°C do -4°C, w Beskidach od -7°C do -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowo-wschodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Pogoda w niedzielę, 16 grudnia

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C, w rejonach podgórskich od -2°C do 0°C, w Beskidach od -5°C do -3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowy i południowo-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C, w rejonach podgórskich od -6 do -4°C, w Beskidach od -5°C do -3°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowo-zachodni i zachodni, powodujący zamiecie śnieżne.