Czytasz: Prognoza pogody: Kilka dni ocieplenia

Prognoza pogody: Kilka dni ocieplenia

Po chłodnym początku miesiąca, czeka nas kilka ciepłych dni.

POGODA WE WTOREK, 2 KWIETNIA

W dzień zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 12°C do 15°C, w rejonach podgórskich od 11°C do 13°C, wysoko w Beskidach od 4°C do 7°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami porywisty, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 60 km/h, południowy. 

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, w górach miejscami duże. Temperatura minimalna od 2°C do 3°C, w rejonach podgórskich od 0°C do 2°C, wysoko w Beskidach od 2°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, lokalnie porywisty, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 80 km/h, południowo-zachodni i południowy.

POGODA W ŚRODĘ, 3 KWIETNIA

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, w górach miejscami duże. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C, w rejonach podgórskich od 13°C do 15°C, wysoko w Beskidach od 7°C do 10°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 90 km/h, południowo-zachodni i południowy. 

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, w górach miejscami duże. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C, w rejonach podgórskich od 3°C do 5°C, wysoko w Beskidach od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 80 km/h, z kierunków południowych.