Czytasz: Prognoza pogody: Gęste mgły i mróz

Prognoza pogody: Gęste mgły i mróz

Mgły ograniczą widoczność do 300 m.

POGODA W ŚRODĘ, 23 STYCZNIA

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, jedynie na południu początkowo małe. Miejscami słabe opady śniegu. Rano lokalnie możliwe mgły marznące, ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna od -5°C do -3°C, w rejonach podgórskich od -7°C do -4°C, na szczytach Beskidów od -8°C do -5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, z kierunków wschodnich.

W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -7°C do -5°C, w rejonach podgórskich od -10°C do -7°C, lokalnie spadek temperatury do -13°C, na szczytach Beskidów od -9°C do -6°C. Wiatr umiarkowany, wschodni i północno-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, z kierunków wschodnich.

POGODA W CZWARTEK, 24 STYCZNIA

W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -5°C do -3°C, w rejonach podgórskich od -7°C do -4°C, na szczytach Beskidów od -7°C do -5°C. Wiatr umiarkowany, wschodni i północno-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, z kierunków wschodnich.

W nocy zachmurzenie duże. Opady śniegu. Temperatura minimalna od -8°C do -6°C, w rejonach podgórskich od -11°C do -9°C, na szczytach Beskidów od -9°C do -7°C. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, z kierunków wschodnich.