Czytasz: Prognoza pogody: deszczowy czwartek

Prognoza pogody: deszczowy czwartek

Czeka nas angielska pogoda. Niebo przesłonięte gęstymi chmurami, opady deszczu i mżawki.

POGODA W CZWARTEK, 28 MARCA

W dzień zachmurzenie całkowite oraz słabe opady deszczu lub mżawki. Po południu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami słabe przelotne opady deszczu, od północy województwa zanikające. W górach powyżej 1100 m n.p.m. okresami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 9°C do 10°C, w rejonach podgórskich od 6°C do 8°C, wysoko w Beskidach od 0°C do 3°C. Wiatr słaby, zachodni i północno-zachodni, wieczorem zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami małe. W górach powyżej 1500 m n.p.m. zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Wieczorem na południu województwa możliwe jeszcze słabe opady deszczu lub mżawki. Po północy gdzieniegdzie mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C, w rejonach podgórskich od 0°C do 2°C, wysoko w Beskidach od -1°C do 2°C. Wiatr słaby, zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby, z kierunków północnych.

POGODA W ŚRODĘ, 29 MARCA

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, ale w górach powyżej 1200 m n.p.m. zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C, w rejonach podgórskich od 8°C do 10°C, wysoko w Beskidach od 1°C do 4°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, zachodni. Wysoko w górach wiatr słaby, z kierunków północnych.

W nocy zachmurzenie duże, ale w górach powyżej 900 m n.p.m. zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich od 1°C do 3°C, wysoko w Beskidach od 1°C do 4°C. Wiatr słaby, zmienny.