Czytasz: Prognoza pogody: Czeka nas pogodny czwartek

Prognoza pogody: Czeka nas pogodny czwartek

Czwartek bez wielkich upałów i burz. Warto wybrać się w góry

W sierpniu fali upałów towarzyszyły intesywne opady deszczu. Dziś w całym województwie będzie ciepło, ale temperatura nie przekroczy 26°C. Miejscami może popadać, ale nie będą to ulewne burze. Dziś dobre warunki do górskich wędrówek.

POGODA W CZWARTEK

W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 24°C do 26°C, w rejonach podgórskich około 22°C, na szczytach Beskidów od 15°C do 18°C. Wiatr słaby, północno-wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 15°C do 17°C, w rejonach podgórskich około 12°C, na szczytach Beskidów od 11°C do 14°C. Wiatr słaby, wschodni, lokalnie zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby, wschodni, nad ranem zmienny.

POGODA W PIĄTEK


W dzień zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 27°C do 29°C, w rejonach podgórskich około 26°C, na szczytach Beskidów od 18°C do 20°C. Wiatr słaby, wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby, z kierunków zachodnich.

W nocy zachmurzenie małe. Temperatura minimalna od 16°C do 18°C, w rejonach podgórskich około 14°C, na szczytach Beskidów od 14°C do 16°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni, lokalnie zmienny. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

Czytaj więcej