Silesion.PL

serwis informacyjny

Prime Show MMA 6 – zapowiedź i kursy bukmacherskie

Prime MMA PL

PRIME VI w Toruniu to wydarzenie, na które czekają wszyscy miłośnicy freakowych gal mieszanych sztuk walki. Emocjonujące pojedynki, rywalizacja na najwyższym poziomie i spektakularne akcje to to, co sprawia, że freakowe gale przyciąga jąrzesze fanów. Fortuna doskonale zdaje sobie sprawę z tej fascynacji i oferuje zarówno nowym, jak i obecnym graczom wyjątkowe bonusy.

Zarejestruj się w Fortunie, używając spcejalnego kodu MMM600 i weź udział w PRIME VI, śledząc walki swoich ulubionych zawodników i czerpiąc dodatkowe korzyści z bonusów! W końcu, czy jest coś bardziej ekscytującego niż poczucie rywalizacji i adrenaliny podczas oglądania gal MMA? Fortuna z pewnością zwiększa tę ekscytację!

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Prime Show MMA 6 – karta wstępna

 • Kacper “Polish Machine” Miklasz – Artur “Głuchy” Głuchowski
 • Erwin Burzyński – Mateusz “Mister Matii” Górski

Prime Show MMA 6 – karta główna

 • Damian “The Karpi” Kasprzak – Ronaldo “Czarny Polak” Mirand
 • Dawid “Ambro” Ambroziak – Grzegorz “Hellboy” Głuszcz
 • Dominik Skowyra – Alex “Thebestia” Kiran
 • Patrycja Izydorczyk – Aleksandra “Ms. Danielka” Daniel
 • Michał “Bagieta” Gorzelańczyk – Hubert “Protipper” Bąk
 • Grzegorz “Szuli” Szulakowski – Rafał Jackiewicz
 • Mateusz “Tarzan” Leśniak – Adam Soroko

Prime Show MMA 6 – Co-main event

 • Jacek “Muran” Murański – Maciej “Stary Wiewiór” Wiewiórka – K1 w małych rękawicach

Prime Show MMA 6 – Main Event

 • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Paweł “Księżniczka” Tyburski – boks w małych rękawicach

Gdzie obstawiać Prime Show MMA?

Najszerszą ofertę prematch i live na wydarzenia związane z Prime Show MMA znajdziesz na Fortunie. Fortuna z Prime MMA związała się umową sponsoringową, dzięki czemu zdarzenia związane z Prime Show można obstawiać tylko u nas! W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości. Przy starciach na galach Prime 6 – Premium możesz obstawiać:

 • kto wygra,
 • liczbę rund,
 • w której rundzie zakończy się pojedynek

Erwin Burzyński – Mateusz “Mister Matii” Górski
1.154.48
Artur “Głuchy” Głuchowski – Kacper “Polish Machine” Miklasz1.472.42
Damian “The Karpi” Kasprzak – Ronaldo “Czarny Polak” Miranda1.134.81
Patrycja Izydorczyk – Aleksandra “Ms. Danielka” Daniel 4.481.15
Maciej Rataj – Damian “Dzik” Graf2.351.50
Grzegorz “Szuli” Szulakowski – Rafał Jackiewicz1.184.07
Michał “Bagieta 2.0” Gorzelańczyk – Tomasz Olejnik1.174.20
Mateusz “Tarzan” Leśniak – Adam Soroko1.203.85
Jacek “Muran” Murański – Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka1.253.41
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Paweł “Księżniczka” Tyburski 1.831.83

Fortuna, znana firma bukmacherska, doskonale wie, jak zaoferować swoim graczom coś wyjątkowego. Z myślą o nadchodzącej gali PRIME VI, Fortuna przygotowała wyjątkową ofertę, która z pewnością przyciągnie uwagę fanów MMA.

Zakład Bez Ryzyka do 100 zł

Na początek, każdy nowy gracz zarejestrowany w Fortunie otrzymuje ekscytujący “Zakład Bez Ryzyka” o wartości do 100 złotych. Jak to działa? To proste! Po zarejestrowaniu się w Fortunie z kodem MMM600, wystarczy postawić zakład o wartości 100 zł. Jeśli Twój kupon nie wejdzie, nie musisz się martwić, ponieważ Fortuna zwróci Ci pełną postawioną kwotę, aż do 100 zł. To doskonały sposób na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem MMA.

Promocje Dla Obecnych Graczy

Fortuna nie zapomina również o swoich obecnych graczach. W ramach przygotowań do PRIME VI, firma bukmacherska wprowadza promocję “Pewniak 10”. Jak to działa? Wystarczy, że w sobotę, w godzinach od 12:00 do 20:00, dokonasz wpłaty na swoje konto Fortuny w wysokości 10 złotych, używając podczas wpłaty kodu “PRIME”, a dodatkowe 10 zł bonusu trafi na Twoje konto. To znakomity sposób na zwiększenie swoich szans i stawek podczas tej pasjonującej gali.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023