Czytasz: Prezydent Katowic od kuchni!

Prezydent Katowic od kuchni!

02:20
Co Marcin Krupa gotuje na święta? Jak spędzi tegorocznego sylwestra? I czego życzy mieszkańcom?

Boże Narodzenie hucznie obchodzi się na Śląsku. Czas spędza się w rodzinnym gronie. Ślązacy szykują 12 potraw i nie zapominają o jednym wolnym miejscu dla gościa. Marcin Krupa, prezydent Katowic, zdradza nam świąteczne sekrety swojej rodziny.

Co Marcin Krupa gotuje na Święta?

Potrawy w jego rodzinnym domu są tradycyjne, ale prezydent ma za zadanie przygotować moczkę z dużą ilością miodu, piernika, owoców i bakalii.

A gdzie spędzi sylwestra? Po raz trzeci przyjdzie pod Spodek, by bawić się wspólnie z mieszkańcami. Powita Nowy Rok z katowiczanami w czasie Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News
17 minut temu Metropolia chce powołać Fundusz Noblowski. W budżecie nawet 4 mln zł.

Światowej klasy naukowcy i laureaci nagrody Nobla będą prowadzić zajęcia dla studentów uczelni na terenie metropolii.

News
około 1 godziny temu Sędziowie pokazali co myślą o „zakazie koszulkowym”

„Nowa KRS” uznała koszulki z napisem "konstytucja" za polityczną manifestację, która nie przystoi sędziom. Co zrobili sędziowie?

News, Polityka
4 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
4 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
5 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
5 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.