Silesion.PL

serwis informacyjny

Prezes FAME Rafał Pasternak, Nowak i Kamil Chwastek dołączyli do zespołów Move Federation

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Move Federation – futbol przyszlosci logo

Kolejne znane nazwiska zasiliły drużyny nowej federacji piłkarskiej MOVE FEDERATION w której zagrają influencerzy. W drużynach zobaczymy między innymi: Rafała Pasternaka, Nikolę Nowak i Kamila Chwastka.

Rafał Pasternak – Move Federation

Wjeżdza Potężny Prezes. Połączenie Pepe i Andrei Pirlo, fryzura Michała Pazdana. PasterNuke ze swoim atomowym uderzeniem dołącza do Teamu Gola! Na jakiej pozycji widzicie prezesa Fame MMA? Kapitanem Teamu Gola jest Wojtek Gola. W zespole Goli zagra także Amadeusz FERRARI Roślik, Adrian MEDUSA Salamon i Jakub GUZIK Szymański

Kamil “Poczciwy Krzychu” Chwastek – Move Federation

Niiibyy ma wspólne zdjęcie z Robertem Lewandowskim, niiiiby widzieliśmy go ze Sławkiem Peszko , ale to jeszcze nie oznacza, że kopie gałę jak trzeba.
Poczciwy Krzychu w Tromba Team będzie miał okazję pokazać, czy wie, co jest 5! Patrząc na fury – zakładamy, że jego atutem może być szybkość. Kapitanem Teamu Tromba jest Mateusz “tromba” Trąbka. W zespole Tromby zagra także Kuba NOWACZKIEWICZ, Jakub BRO Birecki i Krystian MACIAS Maciaszczyk.

Nikola Nowak – Move Federation

Natsu World rośnie w siłę! Do teamu Natalii dołącza Nikola, jedna z najmłodszych zawodniczek naszego turnieju. Ale jak to w piłce wiadomo – najmłodsi też potrafią wziąć sprawy w swoje ręce. Leeeets go! Kapitanem Teamu Natsu World została została Natalia “Natsu” Karczmarczyk. W zespole Natsu zagra także Paulina HORNIK, Oskar BOSKI OSKI Dąbrowski i Sebastian WIŚNIA Wiśniewski

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Najwięksi polscy influencerzy zmierzą się w turnieju, w którym weźmie udział 8 drużyn, złożonych ze znanych twórców internetowych i gwiazd. Więcej na temat piłkarskiej federacji przeczytasz w artykule MOVE Federation – Football Show 19.11.2022 w Arena Gliwice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024