Czytasz: Dzień Dziecka: Pomysły na prezent dla chłopca

Dzień Dziecka: Pomysły na prezent dla chłopca

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie co kupić swoim pociechom, aby 1 czerwca poczuły się świetnie.

Dzień Dziecka już tuż tuż. Jeżeli nie masz pomysły na prezent dla swojego dziecka to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj pomysły na ciekawe, sprawdzone oraz nietypowe dziecięcie podarunki. Klocki LEGO, kinetyczny piasek lub magnetyczne konstrukcje to tylko niektóre z nich. Zobaczcie naszą listę i wybierzcie prezent na Dzień Dziecka dla swojego malucha.


Prezent na Dzień Dziecka 2018 dla chłopca: Narzędzia Bosch Klein
Narzędzia z serii Klein do złudzenia przypominają te prawdziwe. Są to jednak zabawki, które mimo tego umożliwiają dziecku tworzenie i budowanie najróżniejszych konstrukcji. Jeżeli Wasze dziecko lubi majsterkować, uwielbia pomagać w domu przy remontach, to jest to idealny prezent na Dzień Dziecka dla chłopaka.

Prezent na Dzień Dziecka 2018 dla chłopca: Klocki Geosmart
To świetny prezent pobudzający wyobraźnię, rozwijający u dziecka myślenie przestrzenne. Klocki dostępne są w różnych kształtach, wśród nich m.in. tarcza słoneczna, kula, gwiezdny statek, stacja kosmiczna, księżycowy łazik itd. Dzięki ogromnemu wyborowi konstrukcji na pewno znajdziecie zestaw najciekawszy na prezent dla Waszego dziecka.

Prezent na Dzień Dziecka 2018 dla chłopca: Aqua Dragons, zestaw naukowy
W skład zestawu Aqua Dragons wchodzi kolorowe podświetlane akwarium, szkło powiększające, instrukcja, certyfikat oraz jaja smoków morskich wraz z karmą, dozownikiem pokarmu oraz pompkę do natleniania wody. Zabawa przy obserwacji wykluwających się smoczych stworzeń może być naprawdę fascynująca. A jeżeli dziecko będzie dostatecznie dobrze opiekowało się małym smokiem, to zobaczy jak stworzenia rosną.

Prezent na Dzień Dziecka 2018 dla chłopca: Kinetic Sand Build, piasek konstrukcyjny, Libra
Piasek konstrukcyjny to kolejny pomysł na udany prezent na Dzień Dziecka dla chłopaka. Kinetyczny piasek to nowa receptura do budowania, a co najważniejsze piasek zachowuje swój kształt. Pozwala to na niemal nieograniczoną zabawę w budowanie wież oraz innych niesamowitych konstrukcji. W zestawie znajdują się dwa kolory piasku Kinetic Sand Build.

Prezent na Dzień Dziecka 2018 dla chłopca: Magnetyczne konstrukcje-Samoloty
W skład zestawu Kinetic Airplanes wchodzą magnetyczne konstrukcje. Samoloty wchodzą w dwie plansze, do których przyczepiamy w dowolny sposób magnesy, tworząc różne obrazki. Na trzech planszach mamy kolorowe magnesy- elementy samolotów takie jak np.: skrzydła, kadłub, koła, śmigła. Metalowe pudełko i przyczepiane elementy są doskonałe również do zabawy podczas podróży. Poszczególne elementy zestawu pomalowane są nietoksycznymi farbami.

Prezent na Dzień Dziecka 2018 dla chłopca: Klocki LEGO
Świetnym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka są klocki LEGO. Ta ponadczasowa zabawka przypadnie do gustu każdemu dziecku, a tysiące różnorodnych zestawów klocków zapewnią długie godziny rozrywki. Na rynku znajduje się wiele tematycznych zestawów klocków, dlatego będziemy wstanie dla swojej pociechy wybrać najodpowiedniejszy z nich.

Prezent na Dzień Dziecka 2018 dla chłopca: Dziecięca piaskownica
Jeżeli posiadacie trochę wolnej przestrzeni w ogródku to zastanówcie się nad zakupem piaskownicy. W końcu, które dziecko nie lubi zabaw w piasku? Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli, wykonanych z różnych materiałów np. plastiku lub drewna. Przed zakupem upewnijcie się, że macie dostatecznie dużo wolnej przestrzeni na postawienie piaskownicy.

Dzień Dziecka 2018 - memy:

Czytaj więcej