Czytasz: TOP 5 prezentów komunijnych dla chłopca

TOP 5 prezentów komunijnych dla chłopca

Jaki dać prezent na Komunię Świętą? Oto hity 2017 roku.

Prezenty komunijne 2017: TOP 5 prezentów komunijnych dla chłopca

Co dać chłopcu na komunię świętą? Jakie prezenty będą popularne w tym roku? Zobacz najlepsze propozycje na prezenty komunijne.

>> TOP 5 prezentów komunijnych dla dziewczynki <<

Prezenty komunijne 2017 dla chłopca: album pamiątkowy

Świetnym i uniwersalnym pomysłem dla prezent komunijny (zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki) jest pamiątkowy album. Przede wszystkim jest to prezent na lata, bo cóż cenniejszego od wspomnień, zwłaszcza, gdy dotyczą tak wzniosłych chwil. Oczywiście w erze fotogafii cyfrowej i cyfrowych nośników danych album nie jest koniecznością, ale taka pamiątka z pewnością ma w sobie więcej uroku niż zdjęcia zgrane na płytę CD czy pendrive'a. Dodatkowo w albumie komunijnym wybrane zdjęcia możemy opatrzyć komentarzami, a także życzeniami komunijnych gości. Ceny albumów komunijnych zaczynają się w okolicach 10 złotych.

Prezenty komunijne 2017 dla chłopca: zegarek

Zegarki jako prezenty komunijne mają długą tradycję. W latach '90 chłopcy często dostawali w prezencie tańsze modele Casio lub jeszcze tańsze zegarki naręczne z melodyjkami. Dziś już nie wypada. Wybór jest duży, można iść w klasykę, wybierając zegarek analogowy, można wybrać model elektroniczny, wzmacniany (np. z serii Casio G-Shock), albo zegarek sportowy lub smartwatch, który będzie współgrał z smartfonem. 

Prezenty komunijne 2017 dla chłopca: prezent sportowy

Jeśli chłopak ma zacięcie sportowe, dobrym pomysłem na prezent komunijny jest taki związany z jego ulubioną dyscypliną. Niezmiennym hitem ostatnich lat są rowery i rolki. Wśród rowerów do łask wracają np. składaki, wciąż popularne są rowery miejskie. Możemy wybrać także rower górski czy szosowy, w zależności od upodobań chłopca. Popularnymi prezentami są ostatnio również deskorolka, longboard i hulajnoga.

Prezenty komunijne 2017 dla chłopca: Biblia

Pismo Święte jest wyjątkowym prezentem na komunię świętą (zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki), podkreślającym religijny i wzniosły charakter wydarzenia. Biblie dla dzieci są często bogato ilustrowane i pięknie oprawione. Może je kupić już za ok. 40 złotych. Warto kupić wersję w twardej okładce, która przetrwa lata. Popularne są również grawerunki.

Prezenty komunijne 2017 dla chłopca: gry planszowe

Do łask wracają popularne planszówki. Wprawdzie większość chłopców gustuje dzisiaj w grach komputerowych, tudzieś gra na konsolach, nie zaszkodzi jednak spróbować zachęcić obdarowywanego do nieco bardziej analogową formę grania. Gry planszowe mają wiele form, od strategicznych i edukacyjnych po ponadczasowe jak np. Monopoly. 

 

Czytaj więcej