Silesion.PL

serwis informacyjny

Prezentacje, otwarcie sektora i miasteczko. Trójkolorowy piątek na stadionie GKS Tychy

Prezentacje otwarcie sektora i miasteczko. Trojkolorowy piatek na stadionie GKS Tychy

Prezentacje otwarcie sektora i miasteczko. Trojkolorowy piatek na stadionie GKS Tychy

Piątek w Tychach będzie stał pod znakiem GKS Tychy! Dla wszystkich mieszkańców klub przygotował masę atrakcji i wydarzeń. Największe niespodzianki czekają na najmłodszych kibiców.

Trójkolorowy piątek rozpocznie się już od godziny 16:00. Na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania z Odrą Opole w okolicach kasy od ulicy Edukacji zostanie rozłożone miasteczko hokejowe. Kibice będą mieli okazję zagrać z pięciokrotnymi Mistrzami Polski w unihokeja, zdobyć od nich autograf czy zrobić sobie wspólne zdjęcie. W tym samym czasie na dzieci będą czekali animatorzy, którzy przygotowali dla nich szereg konkursów i zabaw. Jednymi z atrakcji będą m.in bańki mydlane, dmuchańce czy piankowe fryzury.

Miasteczko hokejowe odwiedzi również akcja „Gramy w kolory”, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Tychów.

Zabawa w miasteczku hokejowym będzie jednak dopiero początkiem atrakcji jakie klub przygotował dla kibiców. O godzinie 17:45 na murawie Stadionu Miejskiego zaprezentuje się nowa sekcja. Kibice z bliska będą mogli zobaczyć kobiecy zespół GKS Tychy.

Na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego klub zaprasza na inaugurację sektora rodzinnego. Wilk w towarzystwie piłkarzy i prezesa otworzy nową przestrzeń dla rodziców i przede wszystkim dzieci. Na sektorze A na młodych kibiców czekają m.in animatorzy, słodkie upominki, malowanie twarzy, ale przede wszystkim możliwość wspólnego wspierania GKS Tychy!

Od godziny 18:00 oczy kibiców będą już skierowane na murawę na którą wybiegną piłkarze GKS Tychy i Odry Opole. W przerwie spotkania na boisku zaprezentuje się hokejowa drużyna GKS Tychy.

W piątek będzie również uruchomiona stacjonarna możliwość zakupu karnetów na sezon PHL. Kasa od ulicy Baziowej będzie otwarta od godziny 13:00 – 18:00

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024