Czytasz: Prezentacja odkurzacza. Nietypowo otworzyli nowy urząd

Prezentacja odkurzacza. Nietypowo otworzyli nowy urząd

Nietypowa godzina, jeszcze bardziej oryginalny harmonogram otwarcia urzędu.

W piątek wieczorem, po wielu miesiącach remontu, oficjalnie ponownie uruchomiono czeladzki magistrat.

Urzędnicy szczegółów nie chcieli wcześniej zdradzać. Wiadomo było, że wszystko odbędzie się w piątek wieczorem, ze względu na... doznania wizualne.

- Podziwiać będzie można, przygotowywany od kilku tygodni pokaz laserowy, którego tematem jest historia i współczesne oblicze Czeladzi. Pokaz zakończy się akcentem w postaci prezentacji iluminacji ściany frontowej budynku – mówił Tomasz Michałek z biura prasowego urzędu miasta w Czeladzi.

Urzędnicy na wybiegu

I stało się. W miniony piątek Czeladź pochwaliła się nowym budynkiem. Z jasną elewacją i wnętrzem po gruntowym remoncie. Zmodernizowany za ok. 7 mln zł był jednak tłem całego wydarzenia. Burmistrz Czeladzi – Zbigniew Szaleniec wystąpił w eleganckim granatowym garniturze z czarnym, błyszczącym kołnierzem marynarki. Nic dziwnego, jednym z punktów uroczystości był... pokaz mody w wykonaniu urzędników.

A tak będziemy tu sprzątać

Ale to nie koniec. W planie otwarcia urzędu, był też koncert zespołu AudioFeels. Odbył się też zapowiadany spektakl audiowizualny. Uwagę tych, którzy zjawili się na uroczystości, przykuła również... pani z odkurzaczem. Wystąpiła na scenie, prezentując jak będzie wyglądać procedura sprzątania w świeżo wyremontowanym budynku.

Czytaj więcej