Czytasz: Co mu kupić na walentynki?

Co mu kupić na walentynki?

Zobaczcie nasze pomysły na walentynkowy prezent dla chłopaka. Na pewno znajdziecie w naszym zestawieniu coś ciekawego.

Prezent na walentynki dla niego

Zastanawiacie się jaki prezent walentynkowy dla chłopaka będzie najfajniejszy? A może w ogóle nie wiecie co wybrać, a każdy wasz pomysł wydaje się beznadziejny? Na okoliczność Walentynek zastanowiliśmy się w redakcyjnym gronie, jaki prezent chcieliby otrzymać nasi redakcyjni koledzy.

Prezent dla walentynki dla chłopaka - zobacz pomysły:

Prezent na walentynki dla niego: Gra komputerowa

Co na walentynki dla niego? Gra komputerowa to świetny pomysł na prezent walentynkowy dla chłopaka. Jeżeli Wasz facet uwielbia od czasu do czasu zatopić się w cyfrowej rozrywce, to na siłę nie odciągajcie go od tego. Lepiej podarujcie mu w prezencie grę na konsole lub komputer i cieszcie się radością grania razem z nim. Według naszych redakcyjnych kolegów to naprawdę dobry pomysł.

Prezent na walentynki dla niego: Perfumy

Co na walentynki dla niego? Perfumy to uniwersalny prezent, który przypadnie do gustu zarówno Panom, jak i Paniom. Przed zakupem zróbcie mały rekonesans, po to, aby prezent był w stu procentach udany.

Prezent na walentynki dla niego: Książka

Co na walentynki dla niego? Książka to kolejny z serii prezentów uniwersalnych i ponadczasowych. Dobra książka powinna przypaść do gustu każdemu. Wręczając książkę w prezencie na walentynki, nie zapomnijcie na pierwszej stronie dopisać dedykacji. Taki prezent na walentynki dla niego na pewno pozostanie na długo zapamiętany.

Prezent na walentynki dla niego: Elektroniczne gadżety

Co na walentynki dla niego? Elektroniczne gadżety. Nie od dziś wiadomo, że większość Panów lubuje się we wszelkiej maści elektronicznych gadżetach. Jeżeli Wasz chłopak to typowy gadżeciarz, to nie zastanawiajcie się długo. Dobrej jakości słuchawki, myszka do komputera albo maszynka do golenia to tylko niektóre elektroniczne prezenty, które możecie wybrać na walentynkowy prezent dla niego.

Prezent na walentynki dla niego: Wspólny wyjazd

Co na walentynki dla niego? Wspólny wyjazd to propozycja na prezent dla faceta uwielbiającego aktywnie spędzać czas. Jeżeli wasz mężczyzna uwielbia chodzić po górach, lasach, pływać kajakiem to jest to pomysł na idealny prezent na walentynki dla niego. Warto się nad nim zastanowić, do czego przekonują nas nasi redakcyjni koledzy.

Prezent na walentynki dla niego: Prezent z „jajem”

Do walentynek można podejść także frywolnie. Jeżeli wszystkie prezenty na walentynki dla niego wydają się Wam sztampowe, to warto sięgnąć do granic internetu. Tam jak wiadomo, znajdziemy całą masę wszelkiej maści głupkowatych prezentów. Podobno takie prezenty na walentynki dla chłopaka są całkiem fajne. Nasi koledzy z redakcji twierdzą, że chętnie otrzymaliby taki prezent na walentynki.

Kartki na walentynki 2018 - zobacz wzory .pdf:

Czytaj więcej