Silesion.PL

serwis informacyjny

Premier Morawiecki o meczu Ruch Chorzów – Wisła Kraków na Stadionie Śląskim: “możemy mieć piłkarskie święto”

STadion Slaski Lato

Stadion Śląski

Premier Mateusz Morawiecki w swoim tweecie wyraził nadzieję, że mecz I Ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Wisłą Kraków może jeszcze odbyć się na Stadionie Śląskim. Stadion ten, którego właścicielem jest Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, nie był w stanie zabezpieczyć obiektu, a zainttteresowane strony nie doszły do porozumienia.

Premier wzywa Marszałka, aby nie blokował działań państwa. W ten sposób Premier wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców, którzy czekają na możliwość obejrzenia meczu na Stadionie Śląskim. Mateusz Morawiecki podkreśla, że “możemy mieć na Śląsku piłkarskie święto”.

Mecz Fortuna 1 Ligi pomiędzy Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków zaplanowano dwa dni po 103. urodzinach “Niebieskich”, czyli w sobotę 22 kwietnia 2023 r. W tabeli Fortuna 1 ligi z 48 punktami prowadzi ŁKS, na drugim miejscu jest Ruch Chorzów (46 pkt) a tuż za nim Wisła Kraków (42 pkt).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024