Czytasz: Amazon w Sosnowcu wciąż rekrutuje

Amazon w Sosnowcu wciąż rekrutuje

Największa rekrutacja za nami, ale nadal trwają rekrutacje na pojedyncze stanowiska. Sprawdź, jakie są oferty pracy i jakie są zarobki.

Praca Amazon Sosnowiec

Centrum logistyczne Amazon Sosnowiec obsługiwać ma tylko dwa typy produktów sprzedawanych w internetowym sklepie. Praca w Amazon Sosnowiec to praca związana z przyjmowanie, pakowaniem i rozsyłaniem do klientów Amazon obuwia oraz ubrań.

Amazon Sosnowiec: Ofertę pracy znajdziesz w... bankomacie!

Praca w Amazon Sosnowiec to jednak nie tylko praca na magazynie. Oferty pracy dotyczą również stanowisk z obszaru HR, księgowości, inżynierii. W Amazon Sosnowiec praca jest zarówno dla pracowników szeregowych, jak i team leaderów czy managerów.

Amazon szuka sezonowych pracowników

Amazon Sosnowiec oferty pracy [AKTUALNE]

Największa rekrutacja w Amazon Sosnowiec już się zakończyła, jednak nadal pojawiają się kolejne oferty pracy. Nawet, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię oferty pracy w Amazon, zawsze warto zostawić na siebie namiary. Być może rekrutacja w Amazon Sosnowiec zostanie ponownie otwarta.

Amazon Sosnowiec: Superpraca w Sosnowcu. Z darmowym dojazdem i lekarzem

Amazon ZAROBKI

Zarobki w Amazon Sosnowiec zależą oczywiście od stanowiska, jakie się zajmuje oraz od wymiaru czasu pracy. Najwyższe zarobki w Amazon Sosnowiec mają osoby wykonujące prace wymagające najwyższych kwalifikacji.

Operator wózka widłowego na magazynie ma zarobki w Amazon Sosnowiec na poziomie 15 zł za godzinę brutto. Podobnie pozostali pracownicy magazynu - początkowe oferowane zarobki w Amazon Sosnowiec są rzędu 15 zł za godzinę.

Co, oprócz zarobków, oferuje Amazon Sosnowiec? Pracownicy otrzymują do 15 proc. zniżki na zakupy w sklepie internetowym Amazon, obiady za symboliczną złotówkę czy transport do i z pracy. Ponadto praca w Amazon Sosnowiec to nie 5, ale 4 dni pracy w tygodniu po 10 godzin.

Amazon Sosnowiec: Ile można zarobić w Amazonie?

Amazon Sosnowiec: adres, kontakt

Do czasu oficjalnego otwarcia Amazon Sosnowiec, jedyny właściwy adres Amazon to ul. Nowogrodzka 50 w Warszawie. Aby wziąć udział w rekrutacji, zgłoś się do Amazon Sosnowiec. Kontakt: 785 802 802

Amazon Sosnowiec: lokalizacja [MAPA]

Amazon Sosnowiec znajduje się obok Panattoni Park Sosnowiec I/II, w sąsiedztwie trasy S1 oraz autostrady A4.

Czym jest Amazon?

Amazon to największy na świecie sklep internetowy. W 2014 roku Amazon otworzył dwa pierwsze centra dystrybucyjne w Polsce. Kolejne - w 2017 roku. Jednym z nich jest właśnie Amazon w Sosnowcu, w pobliżu trasy S1 oraz autostrady A4. Centrum logistyczne Amazon w Sosnowcu zajmuje się tylko częścią działalności sklepu - obsługuje sprzedaż obuwia i ubrań.

 

Czytaj więcej