Silesion.PL

serwis informacyjny

Poznań: Plac Wolności 6 – rewitalizacja kamienicy w sercu miasta zbliża się do końca

Poznan Plac Wolnosci 6 rewitalizacja kamienicy w sercu miasta zbliza sie do konca wizualizacja

Poznan Plac Wolnosci 6 rewitalizacja kamienicy w sercu miasta zbliza sie do konca wizualizacja

Poznański deweloper Inwestycje Wielkopolski niedługo zakończy swoją kolejną inwestycję. Rewitalizacja budynku położonego przy jednym z głównych miejskich placów pozwoliła na przygotowanie 259 lokali inwestycyjnych na sprzedaż, które niebawem czekać będą na swoich krótko i długoterminowych najemców. Opiekę nad obiektem obejmie spółka INA Management – dynamicznie rozwijająca swoją sieć najmu w głównych miastach Polski.

Plac Wolności 6 to 7-kondygnacyjny budynek położony w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 400 metrów od Starego Rynku. Oferuje lokalizację premium vis a vis Fontanny Wolności, nieopodal Teatru Polskiego, a w jego pobliżu znajdują się największe historyczne i nowożytne atrakcje miasta: Ratusz z koziołkami, Muzeum Narodowe, Biblioteka Raczyńskich, poznańska Fara, Muzeum Historii Miasta, Zamek Cesarski, a dotarcie do Starego Browaru zajmuje spacerem zaledwie 5 minut. Ponadto, tuż obok budynku znajduje się Biblioteka Uniwersytecka oraz kultowe Kino Muza, jeden z najstarszych obiektów tego rodzaju w Europie.

Dokładnie przemyślana aranżacja wnętrz w pełni wpisze się w potrzeby gości pod wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Wszystkie apartamenty wyposażono w aneksy kuchenne, a część z nich oferuje również balkony i loggie. W przestrzeniach wspólnych do dyspozycji będą liczne udogodnienia, takie jak samoobsługowa pralnia, przestrzeń do pracy czy recepcja. W najbliższej okolicy kamienicy dostępne są liczne kawiarnie, restauracje i lokale usługowe znacznie podnoszące komfort codziennego życia.

Wyróżnikiem inwestycji będzie kompleksowa obsługa najmu przez doświadczoną spółkę INA Management, która planuje prowadzić w budynku aparthotel w formacie Citybreak. To autorski wariant wprowadzony na rynek przez INA, który doskonale sprawdza się w inwestycjach zarządzanych przez firmę na terenie największych miast Polski. Ponadto, w inwestycji Plac Wolności 6 oferowana będzie dodatkowa opcja w standardzie Longstay, która zaplanowana jest pod najem długoterminowy.

Na Drzwi Otwarte w obiekcie zaproszono partnerów oraz inwestorów, którzy mieli okazję zapoznania się z całym obiektem, wprowadzonym standardem usługi zarzadzania i innymi udogodnieniami. Była to również okazja do spotkania się doradcami z biura sprzedaży oraz architektami wnętrz. Celem wydarzenia była prezentacja lokali pokazowych w kilku różnych aranżacjach oraz przedstawienie oferty operatora dotyczącej zarządzania najmem. Przedstawiciele INA Management szczegółowo omówili oferowane przez siebie unikalne warianty obsługi lokali inwestycyjnych oraz przybliżyli strategię współpracy, wartości i strategie marketingowe, które zapewnią nie tylko zadowolenie gości, ale też optymalizację zysków dla inwestorów.

Drzwi otwarte to dla dewelopera doskonała sposobność do zaprezentowania w bezpośrednim kontakcie wszystkich atutów oferty i realizowanego projektu – mówi Andrzej Marszałek, prezes zarządu firmy Inwestycje Wielkopolski. Dla klienta jest to jednocześnie możliwość obejrzenia lokalu i analizy korzyści z inwestycji. Zdarzało nam się już wielokrotnie z powodzeniem organizować tego typu wydarzenia w przeszłości, dlatego też postanowiliśmy wykorzystać tę formę prezentacji również na Placu Wolności 6.

fot. Inwestycje Wielkopolski

___

Inwestycje Wielkopolski – firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości już od ponad 25 lat, prowadząca działalność w Poznaniu i Wielkopolsce. Jej głównym założeniem jest rewitalizacja zabytkowych kamienic i budowa nowych budynków mieszkalno-usługowych. Deweloper lokuje swoje inwestycje w prestiżowych i wyjątkowych punktach miasta. Pasją firmy są nowe wyzwania, a jej konsekwencją zrealizowane dotychczas projekty. Zaliczają się do nich Rybaki 20, Chwaliszewo 73, Wodna 15, Chwaliszewo przy Trakcie Królewsko-Cesarskim, Nowe Chwaliszewo, Półwiejska 47, Ostrówek 12, Zielony Marcelin, Małe Garbary 8 czy Na Polance. Obecnie realizowany jest projekt Plac Wolności 6. Od 2016 roku firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a od 2017 roku współtworzy Oddział Poznański PZFD.

INA Management – firma zarządzająca wynajmem długo i krótkoterminowym, posiadająca w ofercie liczne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w najciekawszych i najrentowniejszych lokalizacjach Gdańska, Gdyni, Warszawy czy Wrocławia. Unikatowym przedsięwzięciem INA jest pięć sieci wyjątkowych aparthoteli: Stay In, Citybreak, LongStay, Symphony oraz BeLong, które dzięki komfortowym apartamentom, licznym udogodnieniom i gościnnej obsłudze są jednymi z najczęściej wybieranych obiektów noclegowych, zarówno rekreacyjnie jak i biznesowo. Przejrzyste oferty i spersonalizowane działania marketingowe zapewniają bezpieczeństwo inwestorom. INA w minionych latach 2015 – 2020 zarządzała 460 apartamentami w 6 aparthotelach. Na lata 2021 – 2023 INA zakontraktowała otwarcie 14 nowych obiektów aparthotelowych łącznie z ok. 1850 apartamentami, pod wspomnianymi 5 markami aparthotelowymi. Każda z sieci to szczególna selekcja obiektów apartamentowych ustandaryzowanych pod względem lokalizacji oraz proponowanych udogodnień. Nowoczesne apartamenty o komfortowych powierzchniach, w pełni wyposażone, z gościnną i kompetentną obsługą recepcyjną to standard każdej z naszych sieci.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024