Czytasz: GIGANTYCZNY pożar w Górkach Wielkich [ZDJĘCIA]

GIGANTYCZNY pożar w Górkach Wielkich [ZDJĘCIA]

Na miejscu pracowało 27 jednostek Straży Pożarnej.

W sobotni wieczór wybuchł pożar w Górkach Wielkich w powiecie cieszyńskim. Około godziny 19:40 zapalił się tartak o powierzchni ok. 2000 m2. Jak twierdzi dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, nie są znane przyczyny pożaru.

Jedna osoba została poszkodowana. To mężczyzna, który samodzielnie zaczął ugaszanie ognia. Z poparzeniami ciała, został zabrany do szpitala.

Pożar zagrażał budynkowi mieszkalnemu i przyległym wiatom. Jego gaszenie trwało wiele godzin, a na miejscu pracowało 27 jednostek Straży Pożarnej. Ogień został ugaszony, na miejscu pozostają jeszcze jednostki Straży, aby dozorować pogorzelisko.

Zdjęcia: Michał Fielek ViFI

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, COP24
12 minut temu Co łączy Dudę, Kaczyńskiego, Morawieckiego i Tuska? [WIDEO]

WWF na czas szczytu klimatycznego rezygnuje ze swojego logo z pandą. Pojawi się tam też twoja twarz?

News
54 minut temu Katowiczanin ofiarą zamachu w Strasburgu

MSZ przyznaje, że wśród ofiar zamachu jest Polak. Z naszych źródeł wynika, że jest nim katowiczanin. 36-letni Bartosz ściśle współpracował z Parlamentem Europejskim.

News
2 godzin temu Tragedia w Rudzie Ślaskiej. Nie żyje 77-latka

Samochód zmiótł 4 kobiety wychodzące z autobusu.

News, COP24
4 godzin temu Greta co piątek strajkuje dla klimatu. Teraz do wielkiego protestu ma dojść w Katowicach.

W czasach, w których polityczni liderzy zachowują się jak dzieci, dzieci muszą przyjąć rolę politycznych liderów. 15-letnia aktywistka ze Szwecji wzywa uczniów i rodziców do wielkiego strajku.

News
4 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News
4 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.