Silesion.PL

serwis informacyjny

Powrót eWinner 2. Ligi – 2 PLN za gola

Igrzyska Olimpijskie w Tokio trwają w najlepsze, ale dla graczy eWinner ten weekend jest wyjątkowy jeszcze z innego powodu: wraca eWinner 2. Liga piłkarska!

Na tę okazję legalny w Polsce bukmacher eWinner przygotował specjalną edycję promocji #2ligaofensywa i każdy gol w 1. kolejce zmagań zostanie nagradzony freebetem 2 PLN za każdego gola. Warto odnotować, że w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu padło aż 39 bramek, co dałoby łącznie 78 PLN freebetu!

Wystarczy zagrać kupon za min. 20 PLN, na którym znajdą się wszystkie mecze 1. kolejki eWinner 2. Ligi. I to wszystko. Teraz można usiąść w fotelu i rozkoszować się gradem goli. Przypomnijmy, że wszystkie mecze eWinner 2. Ligi dostępne będą w aplikacji mobinej eWinner.

Dodatkowo, piłkarski weekend równa się Futbol Totalny. W tej stałej promocji gracze mogą zgarnąć łącznie 50 PLN w sobotę i niedzielę.

  1. OBSTAW EWINNER 2. LIGĘ – Wrzuć na kupon komplet meczów I kolejki eWinner 2. Ligi (wyłącznie zakłady 1X2) i obstaw przygotowany przez siebie kupon za minimum 20 PLN z konta głównego.
  2. ODBIERZ FREEBET (1 GOL = 2 PLN) – Każdy gol strzelony w I kolejce eWinner 2. Ligi to 2 PLN na Twoim koncie bonusowym w formie freebetu! Po zakończeniu I kolejki na Twoje konto trafi zbiorczy freebet o równowartości liczby strzelonych goli.
  3. OGLĄDAJ MECZE W APLIKACJI – Spełnij warunki akcji, obstaw kupon i trzymaj kciuki za najlepszych strzelców swoich drużyn. Wszystkie mecze eWinner 2. Ligi możesz oglądać za darmo w aplikacji mobilnej eWinner.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).