Czytasz: Kto chce zagrać w filmie Agnieszki Holland? Jest szansa!

Kto chce zagrać w filmie Agnieszki Holland? Jest szansa!

Zdjęcia do filmu będą realizowane w Katowicach, Sosnowcu oraz w Dąbrowie Górniczej na początku kwietnia.

 

,,Gareth Jones" to tytuł nowego filmu reżyserki Agnieszki Holland. Akcja filmu rozgrywa się w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Będzie to oparta na faktach historia młodego walijskiego dziennikarza Garetha Jonesa, który odkrywa zbrodnię, jakiej Stalin dokonał na ludności Ukrainy i Kaukazu. Polityka Stalina doprowadziła wówczas do głodowej śmierci około siedmiu milionów ludzi. 

Chcecie zagrać w tym filmie? Chodźcie na casting!

Agencja Castingowa Outside zaprasza na casting dla statystów do nowego filmu Agnieszki Holland. Casting odbędzie się w niedzielę (18 marca) w Teatrze Korez (Katowice Miasto Ogrodów) w Katowicach, Plac Sejmu Śląskiego 2 w godz. 12:00 – 19:00.  

 

Na casting zapraszamy osoby w wieku 18 – 70 lat. Panie o naturalnym kolorze włosów (włosy mogą być farbowane ale w naturalnym odcieniu), panowie (długość włosów minimum 3cm). W miarę możliwości prosimy o elegancki ubiór - informują organizatorzy.

Ze względu na planowane duże sceny masowe agencja zaprasza również całe rodziny. Statyści zaangażowani do filmu wcielać się będą głównie w role dziennikarzy i notabli. 

Zdjęcia do filmu będą realizowane w Katowicach, Sosnowcu oraz w Dąbrowie Górniczej na początku kwietnia.