Czytasz: Poszukiwany Dominik Ostrowski

Poszukiwany Dominik Ostrowski

Policjanci szukają zaginionego Dominika Ostrowskiego. 17-latek uciekł z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rybniku 2 stycznia.

Rybniccy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego 17-letniego DOMINIKA OSTROWSKIEGO. Każdy, kto ma informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer 32 429 52 55.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że małoletni Dominik Ostrowski w dniu 2 stycznia 2017 roku, uciekł z Mieszkania Usamodzielnienia nr 2 Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rybniku przy ul. Przemysłowej. Do chwili obecnej nie powrócili do placówki, jak również nie nawiązali kontaktu z opiekunami.

RYSOPIS: wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy blond, krótko ścięte, zaginiony nie nosi aktualnie okularów.

WIEK: 17 lat.

UBIÓR: zaginiony ubrany był w bluzę koloru szarego z kapturem, czarno-białą kurtkę, spodnie koloru czarnego, buty sportowe z napisem "Nike".

ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 32 429 52 55, referatem d/s przestępczości nieletnich KMP w Rybniku 32 429 52 06, najbliższą jednostką policji tel. 997 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Czytaj więcej