Czytasz: Knurów: Poszli na „Botoks”. Wyprowadziła ich policja

Knurów: Poszli na „Botoks”. Wyprowadziła ich policja

O najnowszym filmie Patryka Vegi znów zrobiło się głośno. Kontrowersyjny „Botoks” wzbudził wielkie emocje wśród męskiej części publiczności.

Ale najpierw do kina w Knurowie przyjechała straż miejska. Wszystko przez trójkę mężczyzn, którzy głośno i wulgarnie komentowali to, co dzieje się na ekranie. Panowie byli podchmieleni i nie zwracali uwagi na upomnienia kasjerki. Przeszkadzali widzom, więc kasjerka zadzwoniła po straż miejską. Część widzów usiłowała wyprowadzić mężczyzn z sali kinowej.

Co działo się dalej?

- Straż miejska przyjechała na interwencję i zostali znieważeni przez mężczyzn. Na miejscu musiała pojawić się policja. Jedna osoba była agresywna w stosunku do policjantów, naruszyła ich nietykalność – mówi Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej policji.

- Mężczyznę czeka proces karny i wyrok – dodaje. Napastnik był pod wpływem alkoholu.

By widzowie mogli w spokoju dokończyć film i nic im nie umknęło, operator cofnął nieco taśmę. Publiczność nie domagała się zwrotu biletów. Takie zdarzenie to ewenement w knurowskim Centrum Kultury. Ponoć puntem zapalnym całej sytuacji miała być scena seksualna z udziałem kobiety i psa.

Najlepsze otwarcie kinowe roku

W pierwszy weekend „Botoks” Patryka Vegi obejrzało ponad 700 tys. widzów. Jest to najlepsze kinowe otwarcie tego roku. Filmowi nie brak negatywnych opinii. Zdaniem reżysera, niepochlebne recenzje są pisane na zlecenie. Sam napisał na swoim fejsbukowym profilu, że „Botoks jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością”.

Czytaj więcej